Renata Hryniewicz

Tu mieszkańcy decydują, na co gmina da pieniądze

W dniu obchodów „Dnia Strażaka” burmistrz Stanisław Kozłowski przekazał kamerę termowizyjną komendantowi OSP_w Ośnie Pawłowi Michałkowi. Kamera została Fot. UM Ośno Lubuskie W dniu obchodów „Dnia Strażaka” burmistrz Stanisław Kozłowski przekazał kamerę termowizyjną komendantowi OSP_w Ośnie Pawłowi Michałkowi. Kamera została zakupiona z budżetu obywatelskiego.
Renata Hryniewicz

Mieszkańcy po raz drugi głosują na projekty, które sfinansowane zostaną z budżetu obywatelskiego. - Fajnie, że mamy możliwość decydować o inwestycjach - mówią.

Trwa głosowanie na projekty, które mogą być zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. To już po raz drugi mieszkańcy mają możliwość tworzyć i wybierać własne inwestycje. Jednym słowem, to oni decydują na jakie cele będą wydatkowane pieniądze w ramach budżetu gminy.
- W ubiegłym roku budżet obywatelski wzbudził duże zainteresowanie, ale w tym, sam jestem zdziwiony, prawie połowa uprawnionych mieszkańców już głosowała, a czas jest do końca miesiąca - mówi burmistrz Stanisław Kozłowski.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.