Maja Stankiewicz

Turniej jednego aktora. Przedszkolaki dały radę!

Mali aktorzy pięknie recytowali, a rodzice zadbali o stroje. Fot. Lidia Bembnista Mali aktorzy pięknie recytowali, a rodzice zadbali o stroje.
Maja Stankiewicz

Do zabawy w teatr Nakielski Ośrodek Kultury zaprosił przedszkolaki. Wyzwanie podjęły maluchy z placówek w Nakle i Ślesinie.

Aktorskie prezentacje podziwiać można było w sali widowiskowej Nakielskiego Ośrodka Kultury. Tu zaproszono uczestników turnieju teatralnego jednego aktora pt. „Witajcie w naszej bajce”. Na scenie maluchy z przedszkola w Ślesinie oraz nakielskich przedszkoli: „Wesoła Piątka”, „Donald”, Centrum Rozwoju Dziecka „Reksio”, z punktu przedszkolnego „Puchatek” i Przedszkola nr 2 w Nakle.

- Dzieci prezentowały na scenie dowolny wiersz lub fragment prozy - informuje Romana Janke z NOK.

Podaje wyniki.
Wśród 4-latków za najlepszą aktorkę uznano Olgę Schweitcer - (Wesoła Piątka). Podobały się też interpretacje Alicji Wegner (Puchatek) i Leny Konewki (Przedszkole nr 2).
W starszej grupie (5-6 lat) laureaci to: Karolina Idzik (Donald), Lena Buda (Wesoła Piątka),Patrycja Meller (Reksio) i Zuzanna Giczela (Puchatek).

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.