Tutaj Dają Skrzydła Nielotom

Czytaj dalej

Tutaj Dają Skrzydła Nielotom

Ogromna powierzchnia ponad 3000m² zaadaptowana dla trampolinowych i wysokościowych rozrywek prowokuje do niesamowitych akrobacji, nowych flipów i maksymalnej zabawy. Bukujesz bilet, przechodzisz przez Odprawę w Parku Adrenaliny i Trampolin House of Air i korzystasz z pełnego dostępu do wszystkich stref aktywności!

Urbanistycznie zaaranżowana przestrzeń, emocjonująca ramówka Parku House of Air, sportowe tendencje i energia idealnie wpisują się w miejską tkankę. W misji marce towarzszy brand hero – Pingwin o imieniu Geronimo, wyposażony w odrzutowy plecak.

Dedykowane strefy trampolin, profilowane programy dla dzieci oraz dorosłych, atestowany sprzęt gimnastyczny i trampolinowe atrakcje pielęgnują pasję do aktywności! Na pokładzie dla Odwiedzających czekają odlotowe atrakcje: ekstremalne tory przeszkód, 2 boiska do gry w zbijaka, trampoliny akrobatyczne dla widowiskowych flipów, wielka poducha powietrzna, ścianka wspinaczkowa, strefy do gry w kosza i ogromna trampolina z ukośnymi ścianami.

House of Air jako reprezentant marki wysokich lotów zapewnia maksymalną dawkę atrakcji dla dzieci, młodzieży i entuzjastów adrenaliny zarówno dla indywidualnych rezerwacji jak i grup zorganizowanych.

Na pokładzie spotkacie ambasadorów marki – sportowców i lokalne ikony aktywności ekstremalnych, w tej roli m.in.: snowboardziści, deskorolkarze, parkourowcy.

Ponadto przez całe Ferie można wziąć udział w programie ekstremalnych warsztatów AIR CAMP, który powstał jako alternatywa dla czasu wolnego i przerwy od szkolnych obowiązków. Ideą projektu jest inicjowanie wolnego czasu w kierunku sportu, upowszechnianie praktyk aktywności fizycznej, wspieranie rozwoju i talentu sportowego.

Park House of Air jako baza treningowa stwarza doskonałe warunki dla rozwoju nowych umiejętności w kierunku akrobatyki sportowej czy sportów deskowych takich jak snowboarding czy skateboarding. Zajęcia oraz nauka odbywają się w grupie i w atmosferze zabawy, a program oraz metody szkolenia są dopasowane do możliwości dzieci i młodzieży od 7 do 18 roku życia.
Emocjonująca ramówka programu AIR CAMP dostarcza mnóstwo pozytywnej energii i satysfakcji!

Więcej na stronie: www.houseofair.pl

Zapraszamy na pokład i życzymy wysokich lotów:

Park Trampolin House of Air
CH Europa Centralna
Gliwice, Pszczyńska 315

32 307 14 15
[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.