Materiał informacyjny

Twój ekspert finansowy Sylwia Nowak-Gołda

Twój ekspert finansowy Sylwia Nowak-Gołda
Materiał informacyjny

Nazywam się Sylwia Nowak-Gołda i od kilku lat prowadzę swoją działalność, jako pośrednik kredytowy. Jeśli nie posiadasz rozeznania w dziedzinie finansów, może Ci umknąć wiele istotnych kwestii przy wnioskowaniu o kredyt w Banku. Dlatego w takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z mojej pomocy.

Moją rolą jest:

Swój profesjonalizm oparłam o specjalistyczną wiedzę oraz o wieloletnie doświadczenie w obszarze kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz firmowych.

W pracy stawiam zawsze na otwarty i szczery kontakt z klientem opierając relacje na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Moim atutem jest ponadprzeciętne zaangażowanie, szeroka wiedza, a znakiem rozpoznawczym jest budowanie relacji. W każdą pracę zawsze wkładam „całe serce”.

Zapraszam do kontaktu osoby, które chcą bezpłatnie zbadać zdolność kredytową i jednocześnie sprawdzić swoje możliwości kredytowe.

W tej chwili współpracuję z prawie wszystkimi bankami i rzetelnie przedstawiam oferty kredytowe. Zapoznaje klienta z kosztami związanymi z kredytem, zakupem nieruchomości czy też z budową domu.

Pomocy udzielam również dla klientów zainteresowanych kredytami gotówkowymi, konsolidacyjnymi oraz kredytami firmowymi.

Kontakt:
ul. Henryka Sienkiewicza 1/2
41-500 Chorzów

530 617 503
snowak.ekspert@gmail.com

https://www.nowakgolda.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.