Jakub Roszkowski

Tychowo też ma swoje nagrody dla mieszkańców i firm

Nagrodzeni z gminy Tychowo na scenie Gminnego Ośrodka Kultury Fot. Fot. archiwum miasta Nagrodzeni z gminy Tychowo na scenie Gminnego Ośrodka Kultury
Jakub Roszkowski

Gala „Tychowskiego Herosa”, czyli nagrody dla osób i firm, które sławią i wspierają gminę, miała międzynarodowy wydźwięk.

Tychowo, które właśnie obchodzi 10-lecie nadania praw miejskich, co roku wyróżnia mieszkańców oraz firmy, działające w regionie, statuetkami „Tychowski Heros”. Nie inaczej było i na ostatniej gali, która miała miejsce w weekend. Gościem specjalnym tego wydarzenia był m.in. Peter Böhm, naczelnik Urzędu Neverin, samorządu w Niemczech, który jest partnerem Tychowa. Uroczystość prowadziła Lucyna Michalak, dyrektor GOK w Tychowie.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.