Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Zasada

Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Tusk zakłada partię . W Polsce!
Jak donosi „Rzeczpospolita”, Donald Tusk ma zamiar założyć nową partię i - co może dziwić - chce zarejestrować ją nie w swoim vaterlandzie, a w Polsce. Naszej ojczyźnie. „Czy można to jakoś zablokować?” - pyta pan Czesław. Może i można, panie Czesławie, ale czy trzeba? „Rz” twierdzi, że szkielet nowego ugrupowania Tuska mają układać Jacek Protasiewicz oraz Michał Kamiński. Kiedyś ten szkielet odkopią archeolodzy i będą myśleć, że dinozaur.

O podatku, podwyżce i zdradzie
PiS obiecał, że nie będzie podnosił podatków, bo starczy, że państwo będzie ścigać złodziei. No, ale ma być nowy podatek od paliw. I jest zdrada, choć niekoniecznie. No bo przecież, jak sama nazwa wskazuje, to nie jest żadna podwyżka, tylko nowy podatek. Obiecywali, że nie podniosą? I nie podnoszą. Trzeba było pytać w kampanii o nowe podatki, a nie teraz pluć na rząd. PO podnosiła podatki, wprowadzała nowe, wszyscy kradli, a lemingi mówiły jeszcze. Ten nowy podatek jest na drogi, żeby do rodziny na święta dojechać, a nie na ośmiorniczki z ks. Sową. Jak się komuś nie podoba, to niech nie tankuje. Rower ponoć jest modnym jednośladem oporu. Albo proszę na pociąg. Tylko z drogi.

Co robić z taką żoną?
Gazeta.pl o problemach Polaków: „Żona jest zamknięta na seks grupowy. Co robić?”. Odpowiem za seksuologa: nie wiem, drogi panie, może jest jeszcze czas, żeby zostać jednym z Rolling Stonesów? Niech pan nie traci nadziei, Jagger i Richards już długo nie pociągną.

Marcin Zasada
Twitter: @ZasadaMarcin

Marcin Zasada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.