Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Czytaj dalej
Marcin Zasada

Tygodnia nikt Państwu już nie odda. Ominęło Was

Marcin Zasada

Ballada o gorliwej Magdalenie
Najbardziej dramatyczny sezon ogórkowy XXI wieku trwa. Zawrócona doktor Magdalena „Nigdy-nie-byłam-w-SLD” Ogórek odkryła semickie korzenie senatora Marka Borowskiego. „Senator w wolnej Polsce musi rozliczyć się ze stalinowskiego spadku” - napisała na Twitte-rze. W każdej rewolucji najwierniejsi i najgorliwsi są neofici. Bo nigdy nie przestają sądzić, że wierności swojej i gorliwości ciągle muszą dowodzić.

Permanentna inwigilacja!
Prawie zapomniałem o Ryszardzie Petru, ale pamięć o nim trwa i trwa mać. Petru twierdzi, że był inwigilowany. Nie miałem pojęcia, że policja też poszukuje materiałów na memy.

Hejterzy hejterzą Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz skarży się na hejterzenie. Że atakują ją zewsząd słowem plugawym. Posłanki Pomaska i Gajewska są chyba w tym samym kole sejmowym. W nim Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał.

Kurnikowa historia polskiej piłki
Polska już prawie na piątym miejscu w rankingu FIFA, przed Francją, Hiszpanią, Włochami i Anglią. Zaraz wyprzedzimy Portugalczyków, mistrzów Europy. W FIFA już myślą, co zrobili źle, że piłkarska sarmacja zdołała zhakować to skomplikowane zestawienie. Z drugiej strony, to absurdalny urok rankingów w ogóle. Pamiętacie Annę Kurnikową? Rosyjska modelko-tenisistka kilkanaście lat temu była ósmą rakietą świata (ranking WTA), choć w życiu nie wygrała żadnego poważnego turnieju. To już wiemy, dlaczego Grzegorz Krychowiak tak ładnie się ubiera.

Marcin Zasada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.