Tylko do piątku możesz zamówić prenumeratę Nowin na luty. Dzięki prenumeracie podwoisz swoje szanse w loterii "Mieszkanie za Czytanie"

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Tylko do piątku możesz zamówić prenumeratę Nowin na luty. Dzięki prenumeracie podwoisz swoje szanse w loterii "Mieszkanie za Czytanie"

Ula Sobol

Jeśli nie jesteś prenumeratorem, a chciałbyś dołączyć do uprzywilejowanego grona graczy loterii „Mieszkanie za czytanie”, zamów codzienną prenumeratę Nowin na kolejne miesiące. Nowiny na luty- w formie tradycyjnej - możesz zaprenumerować tylko do dziś, 19 stycznia w urzędzie pocztowym lub u Twojego listonosza. Możesz również zamówić w prenumeracie teczkowej - w sieci sprzedaży RUCH.

Jakie korzyści daje prenumerata Nowin

Prenumeratą Nowin nie tylko zapewniasz sobie regularną dostawę gazety prosto na podany adres, ale także stałą cenę niezależną od ewentualnych podwyżek w kiosku.

Prenumerata Nowin to gwarancja, że zawsze jesteś na bieżąco z wydarzeniami w regionie i w kraju, a Karty Prenumeratora zwiększają szansę w loterii.

Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu).

Pamiętaj! Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego. Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów.

Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów.

Następne wydrukujemy już w lutym.

Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii.

Warto wiedzieć! Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze.

Może wolisz czytać Nowiny na portalu?

W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w niej.

Oprócz zbierania kuponów loteryjnych możesz zakupić abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 Karty Abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

W lutym kolejne losowanie. Życzymy powodzenia.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.