Tylko w Czarny Weekend: Miesięczna cyfrowa prenumerata GS24.PL za połowę ceny!

Czytaj dalej
red

Tylko w Czarny Weekend: Miesięczna cyfrowa prenumerata GS24.PL za połowę ceny!

red

Czas najlepszych okazji zawitał też do naszej redakcji. Specjalnie na ten weekend proponujemy Wam, drodzy Czytelnicy, prenumeratę miesięczną „z e-wydaniem” za 15 złotych (zamiast 29 złotych). Zachęcamy do skorzystania!

Popularny od wielu lat „Black Friday” to doskonała okazja to złapania specjalnych ofert i zniżek. Większość idzie o krok dalej i świętuje nie tylko w piątek, ale przez cały weekend. Tak właśnie robimy w naszej redakcji!

Specjalnie dla Was, drodzy Czytelnicy, przygotowaliśmy na ten weekend możliwość zakupu miesięcznej prenumeraty cyfrowej z "e-wydaniem" tańszą aż o połowę. Do niedzieli włącznie możecie zdecydować się na ten wybór w cenie 15 złotych (cena standardowa: 29 złotych).

Od momentu zakupu, będziecie mogli przez cały miesiąc czytać swobodnie wszystkie treści, które publikujemy na portalu gs24.pl oraz w płatnym plus.gs24.pl.

To właśnie tam każdego dnia znajdziecie najlepsze teksty z aktualnej gazety oraz pobierzecie świeże e-wydanie Głosu Szczecińskiego we wszystkich mutacjach lokalnych i ze wszystkimi dodatkami!

E-wydania znajdziecie po zakupie w zakładce „Archiwum”.

Każdy nasz prenumerator cyfrowy może również korzystać z portalu ekstramagazyn.pl, w którym co tydzień pojawia się świeży zbiór z najlepszymi tekstami z całej Polski.

Jak kupić promocyjną prenumeratę miesięczną za 15 złotych?

1. Kliknij w ten link: plus.gs24.pl
2. Uzupełnij niezbędne pola
3. Dokonał płatności

I gotowe!

W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą pod adresem: [email protected]
[reklama]

red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.