Tynki, gładzie, malowanie JJ Tynk Sp. z o. o. Jacek i Jerzy Chudzik

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Tynki, gładzie, malowanie JJ Tynk Sp. z o. o. Jacek i Jerzy Chudzik

Materiał informacyjny

Początek naszej działalności w branży budowlanej sięga 1986 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszystkich oczekiwaniom klientów, nawet tym najbardziej wygórowanym.

Tynk to materiał stosowany w celu zwiększenia ochrony budynku przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Ponadto nadaje walorów estetycznych nieruchomości. Wykorzystywany jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykonawstwem wewnętrznego tynkowania cementowo-wapienego oraz gipsowego zajmujemy się od ponad 30 lat. Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom zdobywanym przez lata praktyki skutecznie zrealizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia.

Usługi świadczymy w budynkach jedno- i wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, a także usługowych. Nasz zakład budowlany z Wrocławia profesjonalnie kładzie:

Wyposażyliśmy się w dobrej jakości sprzęt, na przykład agregaty tynkarskie, dzięki którym możemy równomiernie położyć tynk. Zajmujemy się również przygotowaniem pod powłoki i malowaniem tynków - działamy kompleksowo. Klientom polecamy wysokogatunkowe tynki od producenta Knauf. Charakteryzują się lekkością i możliwością nakładania metodą natryskową.

Ponadto nasza firma budowlana przeprowadza remonty mieszkań oraz prace wykończeniowe. Pracuje u nas kadra rzetelnych pracowników z doświadczeniem. Fakt, że przeprowadzamy solidną kontrolę na każdym etapie pracy skutkuje wysoką jakością i niezawodnością. Gwarantujemy terminowość i konkurencyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy i skorzystania z fachowych usług tynkarskich.

tel. 691 509 527
Wrocław

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.