Uczelnia w Aplikacji

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Uczelnia w Aplikacji

Materiał informacyjny

Już tylko kilka dni dzieli nas od pojawienia się aplikacji Naszej Uczelni w popularnych sklepach internetowych z aplikacjami takimi jak Google Play i App Store. Myślimy, że będzie to duże ułatwienie i wygoda dla Naszych studentów. Można przecież śmiało stwierdzić, że dzisiejszy świat jest w bardzo dużym stopniu przepełniony technologią. Spotykamy się z nią wręcz na każdym kroku przy wykonywaniu nawet zwykłych codziennych czynności, a większość z nas ciągle ma przy sobie smartfon.

Jednak nic w tym dziwnego, obecne udogodnienia technologiczne na każdym kroku są po prostu dla człowieka czymś co ułatwia funkcjonowanie, a niekiedy nawet wykonuje za nas jakieś zadanie. Za pomocą kilku kliknięć mamy dostęp do wszystkiego co jest nam potrzebne. Z jednej strony jest to bardzo korzystne dla ludzi, ponieważ każdemu z nas brakuje obecnie bardzo cennej rzeczy jaką jest czas. Nie mamy po prostu kiedy zająć się wszystkim co mamy zaplanowane danego dnia a technologia nam w tym pomaga w skuteczny sposób.

Jesteśmy już na takim poziomie, że lubimy te wszystkie nowości technologiczne i uwielbiamy z nich korzystać. Skoro takie są wymagania ludzi od dzisiejszego świata to dlaczego nie mielibyśmy ułatwić studentom korzystania z Uczelni poprzez jedno kliknięcie. Od słowa do czynu po wielu próbach i poprawkach powstała w pełni mobilna Aplikacja na telefon komórkowy za pomocą, której przez jedno kliknięcie możecie przenieść się na platformę e-uczelnia.

Już teraz wszystkie chętne osoby mogą pobrać Aplikacje prosto z Naszej strony internetowej na, której znajduje się również instrukcja jak krok po kroku zainstalować ją na swojego smartfona. Aplikacja jest dostosowana dla różnych systemów operacyjnych, więc każdy niezależnie od posiadanego telefonu może z niej w pełni skorzystać i cieszyć się jej funkcjami. Program oferuje użytkownikowi między innymi takie możliwości jak: dostęp do aktualności uczelnianych, informator rekrutacyjny, dostęp do swojego konta na platformie Uczelni, przegląd kartoteki, plan zajęć, finanse i wiele innych przydatnych funkcji, które na pewno ułatwią wszystkim studentom poruszanie się po Aplikacji.

Nad aplikacją uczelnianą przez długi czas pracował mgr Marcin Misiak, aby korzystanie z niej było łatwe i przyjemne, a przede wszystkim pozbawione błędów, które mogły denerwować użytkowników aplikacji „Informator WSEPiNM”. Po analizie potrzeb studentów oraz kandydatów na studia i sprawdzeniu funkcjonalności aplikacji została udostępniona wszystkim zainteresowanym. Jednak prace nie dobiegły jeszcze końca, ponieważ aplikacja cały czas jest usprawniana, a wachlarz jej możliwości zostaje cały czas powiększany poprzez dodawanie nowych funkcji.

Mamy nadzieje, że to duże usprawnienie zamykające jedną z największych Uczelni Niepublicznych w Polsce w małej aplikacji będzie dla studentów świetnym rozwiązaniem. Z początkiem marca możecie już wypatrywać Naszej Uczelnianej Aplikacji „Informator WSEPiNM” w dwóch najpolularniejszych sklepach internetowych. Aplikajca WSEPiNM oczywiście będzie bezpłatna.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.