Uczniowie wywalczyli swoje. Technikum nr 8 w Gorzowie zostanie!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Uczniowie wywalczyli swoje. Technikum nr 8 w Gorzowie zostanie!

Jarosław Miłkowski

Technikum nr 8 - tak jak chcieli urzędnicy - zostanie przeniesione z Zawarcie na Dolinki. Ale - jak chcieli uczniowie - nie zostanie zlikwidowane!

- Na tę chwilę się cieszymy. Nasza radość jest jednak połowiczna, bo trochę było szumu także wokół naszej szkoły i nie wiemy, jak to się przełoży na nabór – mówiła wczoraj Beata Korban, dyrektor Zespołu Szkół nr 12 im. Sobieskiego przy ul. Śląskiej. To w tej szkole jest Technikum nr 8, a w nim klasy o profilu hotelarskim i turystycznym.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.