Tomasz Kuczyński

Ultimatum dla trenera Odry Opole. Zareagowali też w GKS Jastrzębie

Komunikat Odry Opole odbił się szerokim echem w internecie. Na Twitterze pojawiły się inne komunikaty, m.in. GKS Jastrzębie Fot. Twitter/gks jastrzębie SA Komunikat Odry Opole odbił się szerokim echem w internecie. Na Twitterze pojawiły się inne komunikaty, m.in. GKS Jastrzębie
Tomasz Kuczyński

Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany.

Komunikat dotyczący Mariusza Rumaka Odra opublikowała w mediach społecznościowych . Inne kluby prześmiewczo zareagowały wpisami na Twitterze.

„Zarząd Klubu Miedź Legnica podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu ze Stalą Mielec oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, koszulka meczowa będzie sprzedawana w promocyjnej cenie”.

„Zarząd Klubu GKS Jastrzębie podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Wartą Poznań oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, piłkarze zjadą do kopalni na dół zobaczyć, jak wygląda praca pod ziemią”.

Komunikat Odry zniknął z Twittera. Tak klub bronił się na Facebooku: „Zapewniamy, że trener Rumak był z wyprzedzeniem poinformowany o decyzji Zarządu w cztery oczy. Komunikat jest ważny dla naszych Kibiców, stąd nasza publikacja”.

Tomasz Kuczyński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.