agsa

Uniwersytet w Białymstoku. Rekrutacja 2019 ciągle trwa, są jeszcze miejsca [WYKAZ KIERUNKÓW]

Uniwersytet w Białymstoku. Rekrutacja 2019 ciągle trwa, są jeszcze miejsca [WYKAZ KIERUNKÓW] Fot. UwB
agsa

W połowie sierpnia ruszy rekrutacja uzupełniająca na Uniwersytet w Białymstoku. Wolne miejsca są zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich.

Kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia będą mogli się jeszcze rejestrować na 13 kierunków. To biologia, chemia, ekobiznes, ochrona środowiska, fizyka, informatyka i ekonometria, matematyka, historia, studia wschodnie, filozofia i etyka, kulturoznawstwo, filologia polska oraz filologia. Na tym ostatnim do wyboru są jeszcze 4 moduły specjalizacyjne: filologia francuska (dla kandydatów rozpoczynających naukę języka francuskiego), język francuski stosowany, z hiszpańskim, filologia rosyjska (dla kandydatów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego oraz filologia rosyjska (dla kandydatów ze znajomością języka rosyjskiego). Na większości z tych kierunków wolnych jest od kilku do kilkunastu miejsc.

Wolne miejsca są także na studiach stacjonarnych drugiego stopnia. Do wyboru będzie 9 kierunków: chemia kryminalistyczna i sądowa, matematyka, fizyka, historia, socjologia, stosunki międzynarodowe, kulturoznawstwo, filologia polska oraz filologia (moduł filologia rosyjska – przekładoznawstwo).

Zapisy w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) rozpoczną się 13 sierpnia i potrwają do 12 września.

Cały czas trwa rekrutacja na studia niestacjonarne na UwB. Kandydaci mogą rejestrować się na jeden z 6 kierunków (administrację, bezpieczeństwo i prawo, ekonomię, kryminologię, pedagogikę oraz prawo). Nabór na studia niestacjonarne także zakończy się12 września.

W sumie w roku akademickim 2019/2020 największa podlaska uczelnia przygotowała blisko 3400 miejsc na 32 kierunkach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji uzupełniającej można znaleźć pod adresem TUTAJ.

agsa

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.