Urlop bez laptopa i telefonu? Tak! Chcemy odpocząć!

Czytaj dalej
Fot. Fot. 123RF
Małgorzata Stempinska

Urlop bez laptopa i telefonu? Tak! Chcemy odpocząć!

Małgorzata Stempinska

Na urlopie chcemy odciąć się od pracy - tak deklaruje zdecydowana większość Polaków. Jednak nie tylko spędzamy czas na plażowaniu czy zwiedzaniu. Coraz częściej stawiamy na aktywny wypoczynek.

- Mamy z mężem taka zasadę, że co roku bierzemy dwa tygodnie urlopu i zawsze gdzieś wyjeżdżamy, najczęściej nad morze. Tylko w ten sposób naprawdę jesteśmy w stanie wypocząć oraz oderwać się od pracy i codziennych obowiązków. Po powrocie czujemy, że udało nam się "wyczyścić" głowę i odstresować. Oczywiście powrót do pracy nie jest potem prosty, ale jakoś trzeba go przeżyć - śmieje się pani Joanna z Bydgoszczy.

Więcej o wakacyjnych zwyczajach Polaków -  w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.