Ustawka w Jastrzębiu? Zatrzymali czterech mężczyzn ZDJĘCIA

Czytaj dalej
Fot. KMP Jastrzębie-Zdrój
Bartosz Wojsa

Ustawka w Jastrzębiu? Zatrzymali czterech mężczyzn ZDJĘCIA

Bartosz Wojsa

W Jastrzębiu-Zdroju doszło prawdopodobnie do ustawki! Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców, którzy - według relacji policjantów - bez wyraźnego powodu zaczęli się między sobą bić. Teraz za udział w bójce grozi im kara nawet trzech lat więzienia.

W sobotę w nocy w rejonie ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju doszło do bójki pomiędzy mieszkańcami naszego miasta. Oficer dyżurny jastrzębskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyżurnego Straży Miejskiej, który zauważył zajście na kamerach monitoringu.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że jest to grupa młodych, pijanych mężczyzn. W wyniku czynności operacyjnych kryminalni namierzyli i zatrzymali czterech mieszkańców naszego miasta w wieku od 19 do 41 lat, którzy - jak się okazało - bez żadnego wyraźnego powodu zaczęli się miedzy sobą bić - mówi mł. asp. Bogusława Dudek z jastrzębskiej komendy policji.

Mężczyznom przedstawiono już zarzuty, wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanego czynu. Teraz ich losy leżą w rękach sądu. Za udział w bójce grozi kara do trzech lat więzienia.

ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM

Bartosz Wojsa

Z Dziennikiem Zachodnim związany jestem od 16. roku życia, czyli już od 8 lat. Na początku pracowałem w rybnickim oddziale redakcji, później w oddziale Śląsk, w Wydarzeniach, a teraz - w Newsroomie. Na co dzień zajmuję się m.in. tematami związanymi z górnictwem, edukacją i sprawami społecznymi. Piszę też o sprawach lifestylowych, kryminalnych, a także tych związanych ze zwierzętami. Do tego wszystkiego prowadzę program wideo TyDZień, który jest podsumowaniem wydarzeń każdego minionego tygodnia. Urodziłem się w Jastrzębiu-Zdroju, ale obecnie mieszkam w Katowicach. Jestem dumnym opiekunem 1,5-rocznego psa Atreusa, szpica miniaturowego. W wolnych chwilach gram na pianinie i spędzam czas z najbliższymi.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.