Utytułowany fryzjer poleca najmodniejsze uczesania [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Izabela Mortas

Utytułowany fryzjer poleca najmodniejsze uczesania [ZDJĘCIA]

Izabela Mortas

Z Filipem Włodkiem, stylistą fryzur z salonu Alter Ego w Kielcach, zwycięzcą konkursu organizowanego przez uznaną Akademię Maniewski w Polsce rozmawiamy o najnowszych trendach w stylizacji fryzur.

Jakie trendy rządzą obecnie w koloryzacji?
Myślę, że warto odwołać się tu do upodobań moich klientek. W tej chwili paniom najbardziej podobają się chłodne blondy, właśnie takie, jakie sam tworzyłem do konkursu. Nie da się ukryć, że blond w zimnej tonacji jest trudny do uzyskania, jednak bardzo efektowne.

A co poleciłby Pan brunetkom?
Zdecydowanie nieregularne refleksy. Przełamywanie ciemnych kolorów wybiórczo jaśniejszymi, ciepłymi tonami jest w tej chwili bardzo modne.

Koloryzacja to jedno, uczesania drugie. Jakie poleca Pan na co dzień?
Posiadaczek dłuższych włosów świetnie sprawdzą się delikatne, naturalne fale, u pań, które mają krótkie włosy geometryczne fryzury z prostymi, dokładnymi liniami.

A dla panów?
Dobierając fryzurę, zawsze kieruję się nie tylko modą, lecz także biorę pod uwagę typ urody, kształt czaszki, kolor włosów. W przypadku panów ma to szczególne znaczenie. Na pewno poleciłbym panom stylizację zarostu, to nie tylko jest modne, ale też daje świetny efekt. Nie chodzi od razu o zapuszczanie brody, już mały zarost możemy fajnie wystylizować.

Czytaj także: 24-letni Filip Włodek z Kielc zdobył pierwsze miejsce w konkursie Akademii Allilon

Izabela Mortas

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.