Łukasz Klimaniec

W Bielsku-Białej bilet na autobus kupimy przez komórkę. Aplikacja SkyCash pozwala nabyć bilety MZK w dowolnym miejscu i czasie

Kupno biletu przez telefon to łatwe i wygodne rozwiązanie, z jakiego od dziś mogą korzystać pasażerowie bielskiego MZK Fot. arc Kupno biletu przez telefon to łatwe i wygodne rozwiązanie, z jakiego od dziś mogą korzystać pasażerowie bielskiego MZK
Łukasz Klimaniec

Bardzo dobra wiadomość dla podróżnych. Pasażerowie bielskiego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą wreszcie mogli kupić najpopularniejsze bilety autobusowe przez... smartfona. Taka usługa rusza właśnie dzisiaj.

Korzystając z darmowej aplikacji SkyCash na smartfony, pasażerowie bielskiego MZK będą mogli kupić najpopularniejsze rodzajów biletów - jednorazowy, 60-minutowy oraz jednodniowy - wszystkie z uwzględnieniem zniżek ustawowych. Aplikacja SkyCash pozwala nabyć bilety MZK w dowolnym miejscu i czasie, w tych samych cenach co ich papierowe odpowiedniki.

Jak kupić bilet MZK przez smartfona? Wystarczy pobrać aplikację na telefon (z Google Play lub App Store), zainstalować i uruchomić aplikację oraz zarejestrować konto użytkownika. Następnie należy zasilić konto użytkownika SkyCash środkami płatniczymi np. za pomocą przelewu bankowego, karty płatniczej, PayU lub Przelewy24 (w tych trzech ostatnich przypadkach pobierana jest prowizja 1,9 proc.) .

W dalszym kroku trzeba w głównym panelu aplikacji uruchomić opcję „Komunikacja miejska” i z listy dostępnych miast wybrać Bielsko-Białą - aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów będzie można pominąć ten krok. Wtedy dopiero można wybrać jeden z dostępnych biletów MZK i potwierdzić zamiar jego zakupu. Po sfinalizowaniu płatności bilet zostanie zapisany na koncie użytkownika.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.