W K-S SSE zapowiada się nam rekordowy rok

Czytaj dalej
Jakub Pikulik

W K-S SSE zapowiada się nam rekordowy rok

Jakub Pikulik

O niemieckim inwestorze, który wybuduje zakład w Słubicach, i 20-leciu strefy ekonomicznej mówi jej prezes Krzysztof Kielec

Strefa ekonomiczna obchodzi swoje 20. urodziny. Jak na przestrzeni tych lat strefa się zmieniała?

Początki były bardzo trudne, natomiast dzisiaj pracujemy w zupełnie innej skali. Spółka zyskała na znaczeniu, tworzymy naprawdę bardzo dużą część otoczenia gospodarczego nie tylko w Kostrzynie i Słubicach, ale w całym regionie. Nie mam wątpliwości, że utworzenie stref było strzałem w dziesiątkę.

Czyli strefa zdała egzamin, spełniła pokładane w niej nadzieje? Przeczytaj w wydaniu PLUS.

Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.