W powiecie rypińskim bezpieczeństwo nie tylko w teorii

Czytaj dalej
Fot. KPP
Karolina Rokitnicka

W powiecie rypińskim bezpieczeństwo nie tylko w teorii

Karolina Rokitnicka

Za nami powiatowe eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ych . Kto był najlepszy?

Turniej dla uczniów z powiatu rypińskiego odbył się w Długiem. Wygrała Szkoła Podstawowa w Długiem (Magdalena Januszewska, Natalia Głowacka, Kacper Wróblewski i Michał Maszkiewicz) oraz Gimnazjum w Radzikach Dużych (Justyna Kropkowska, Katarzyna Górecka i Klaudia Bytner.

Eliminacje powiatu golu-bsko-dobrzyńskiego odbyły się w Zespole Szkół Miejskich. Wygrali: SP w Wielkiej Łące i Gimnazjum w Zbójnie. Indywidualnie najlepsi byli: Karol Budny ze Zbójna i Julia Szynkiewicz ze Świętosławia.

Zwycięzcy będą reprezentować nasze powiaty w okręgowym etapie konkursu.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, przejechanie toru przeszkód na rowerze oraz udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.