W Rybniku znów kręcą serial Diagnoza. Wczoraj na Ignacym...

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Król
Aleksander Król

W Rybniku znów kręcą serial Diagnoza. Wczoraj na Ignacym...

Aleksander Król

Do Rybnika wrócili znani aktorzy. W mieście kręcą już trzeci sezon serialu Diagnoza. Oprócz Rybnika, akcja będzie rozgrywała się też w... Gdańsku.

Wczoraj nad rybnickim deptakiem znów latały drony, a na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Niewiadomiu, a potem także na Kampusie w centrum miasta swoje “graczki” rozstawiła ekipa filmowców z TVN. Do Rybnika wrócili popularni aktorzy, których zobaczymy w trzecim sezonie Diagnozy! - Po raz trzeci ekipa serialu Diagnoza zawitała do Rybnika. Do 27 czerwca realizowane będą w naszym mieście ujęcia do pierwszych odcinków trzeciej serii serialu, którego emisja rozpocznie się we wrześniu - tłumaczy Robert Cebul, naczelnik wydziału promocji w rybnickim magistracie.

Pierwsze klapsy z udziałem aktorów poszły wczoraj rano na Ignacym. Tu po dachu wiekowego Szybu Kościuszko spacerował m.in. aktor Wojciech Zieliński, który w serialu Diagnoza gra Karola Langera, czyli partnera ordynator Marii Kalety (w tej roli Aleksandra Konieczna).

Potem akcja przeniosła się m.in. do centrum Rybnika, gdzie z drona kręcono spacerujących w te i we wte po deptaku rybniczan, a już z całkiem bliska Maję Ostaszewską (w serialu gra główną bohaterkę Annę Leśniewską), czy Adama Woronowicza (chirurg Jan Artman). Wyglądało na to, że aktorzy znani ze szklanego ekranu coraz pewniej czują się w Rybniku. Wszak goszczą tu już trzeci sezon!

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksander Król

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.