W SP 29 ma być jednak trzeci wicedyrektor. Ale nie „z zewnątrz”

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Tomasz Mikulicz

W SP 29 ma być jednak trzeci wicedyrektor. Ale nie „z zewnątrz”

Tomasz Mikulicz

W czwartek (7 lutego) rada pedagogiczna ma podjąć decyzję, czy w szkole będzie trzeci wicedyrektor. Prezydent rozważy, czy jest taka potrzeba. Choć jeszcze tydzień temu trzeciego wicedyrektora nikt nie chciał.

Rada pedagogiczna w czwartek (7 lutego) wyrazi opinię, czy w SP 29 powinien być trzeci wicedyrektor lub pełnomocnik, który będzie odpowiadał za utworzenie zespołu szkół mistrzostwa sportowego - mówi prezydent Tadeusz Truskolaski. - Rada chce, by tę funkcję objął ktoś z grona pedagogicznego tej szkoły. Będziemy się nad tą propozycją zastanawiać.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.