WAL-BET Andrzej Walczak

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

WAL-BET Andrzej Walczak

Materiał informacyjny

W naszej propozycji znajdują się różnorodne pojemniki pod względem wymiarów i pojemności, wszystko po to, by każdy nasz Klient – bez względu na to czy indywidualny, czy firmowy znalazł dokładnie ten pojemnik, którego szukał. Oferowane przez nas wysokiej klasy zbiorniki nadają się na przechowywanie:

Co ważne – wszystkie wychodzące z naszej produkcji zbiorniki są atestowane. Ściślej mówiąc posiadają bardzo renomowany Atest Higieniczny o nr HK/W/0376/01/2016 oraz Aprobatę Techniczną AT-15-9225/2013. To jeszcze nie koniec potwierdzenia ich najwyższej klasy wykonania – poza tym na każdym etapie produkcji dbamy o to, by były wykonywane totalnie zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi.

Nasza firma stawia na:

Dzięki tym szambom pozbycie się wszystkich organicznych odpadów, z którymi musimy się parać na co dzień w końcu stanie się łatwe, skuteczne i niezawodne. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w naszej ofercie prezentujemy zbiorniki o naprawdę szerokim spektrum wymiarów i pojemności, co przekłada się na fakt, iż na 100% każdy nasz Klient dostanie dokładnie takie szambo, jakie odpowiada jego indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Dla Państwa pewności: atesty, certyfikaty, zgodność, warunki gwarancji.

Mówienie o najwyższej jakości swoich produktów to jedno, a pewność iż rzeczywiście ma się z takowymi do czynienia to drugie. To dlatego dla Państwa wygody i pewności przedkładamy same fakty. Wysoka klasa naszych zbiorników jest pewna, gdyż:

Wykonanie godne mistrzów

W trosce o zapewnienie najlepszego gatunku zbiorników podjęliśmy współpracę z renomowaną firmą Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group pozyskując od nich wysokiej klasy beton, z którego to powstają nasze wyroby. Na kanwie tego każde nasze szambo to połączenie żelbetonu klasy B-25 z dodatkiem chemii budowlanej, profesjonalnego zbrojenia oraz bonusowych zabezpieczeń z masy asfaltowo-kauczukowej izolbet.

Oczywiście też zapewniamy rewelacyjnie niskie ceny, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

WAL-BET
Andrzej Walczak
ul. Lotnicza 6A
26-660 Wsola k/Radomia
woj. Mazowieckie
[email protected]

Sprzedaż:
Tel. 733 745 590
Radom, Warszawa, Lublin, Kraków, Kielce, Częstochowa, Opole, Rzeszów, Wrocław, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn

Pozostałe miejscowości w Polsce
733 745 590
723 168 515

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.