Marzena Sutryk

Wiadomo, jaką metodą ma być kontynuowana budowa obwodnicy Koszalin - Sianów

W środę byliśmy na placu budowy obwodnicy Koszalin - Sianów w rejonie ul. Władysława IV - nikt tu akurat nie prowadził żadnych prac Fot. Radek Koleśnik W środę byliśmy na placu budowy obwodnicy Koszalin - Sianów w rejonie ul. Władysława IV - nikt tu akurat nie prowadził żadnych prac
Marzena Sutryk

Wstępnie została wybrana metoda kontynuacji budowy S6 na najtrudniejszym terenie, czyli na trasie przebiegu obwodnicy Koszalin - Sianów.

Jak już informowaliśmy, na początku grudnia wykonawca obwodnicy Koszalin - Sianów (konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure i Polbud - Pomorze) dostarczył do GDDKiA dokumentację z propozycją wykonania zamiennej technologii budowy drogi w rejonie ul. Władysława IV i dalej w kierunku Gorzebądzia. Jego zdaniem na tym trudnym terenie należy umieścić tzw. pale przemieszczeniowe.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.