Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Jastrzębie-Zdrój: Zabójstwo Jacka Hrycia. Zaatakowali bez powodu, skakali po głowie. Zabili

Czytaj dalej
Fot. Jacek Bombor
Jacek Bombor

Jastrzębie-Zdrój: Zabójstwo Jacka Hrycia. Zaatakowali bez powodu, skakali po głowie. Zabili

Jacek Bombor

Pięciu sprawców odpowie przed sądem za zakatowanie Jacka Hrycia z Jastrzębia-Zdroju. Zginął przypadkiem, zaatakowany właściwie bez powodu...

Jacek Hryć zginął przypadkiem. Bo odburknął coś pięciu podchmielonym biesiadnikom w dyskotece. Wygrała agresja, przez alkohol puściły hamulce - jastrzębianin zmarł od poważnych obrażeń głowy. Prokuratura w Jastrzębiu-Zdroju zakończyła śledztwo w sprawie tej tragedii, do której doszło 4 czerwca ubiegłego roku. Bawił w klubie Impresja po urodzinach kolegi, w ogóle miał nie iść na imprezę, bo żona trafiła do szpitala...

Feralnej nocy pod klubem został zaatakowany przez pięciu mężczyzn, którzy zasiądą na ławie oskarżonych. Wszyscy byli pijani, dwóch pod wpływem marihuany. Czterech z nich odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym: Łukasz K., Paweł Sz. , Artur L i Przemysław K. Piąty ze sprawców: Dawid K. który miał skoczyć na głowę ofiary - dostał zarzut zabójstwa.

- Nie zaprzecza, że kopał poszkodowanego, pozostali twierdzą, że nie brali udziału w jego biciu - mówi prokurator Jacek Rzeszowski, szef Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju.

W ostatnich tygodniach w śledztwie nastąpiła poważna zmiana. Okazało się, że ofiar mogło być więcej. Chodzi o kolegę Jacka, który także został zaatakowany, ale jakimś cudem uchylił się od ciosu i zdołał uciec przed napastnikami...

W dalszej części:

 • Co grozi sprawcom
 • Kogo winą obarcza ojciec pana Jacka
 • Jakie plany miało młode małżeństwo
Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Jacek Bombor

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.