Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Morderstwo dziewczyny w Rybniku. Nie miała nawet 19 lat. Czy została zgwałcona? Wciąż więcej pytań niż odpowiedzi

Czytaj dalej
Fot. Szymon Kamczyk
Szymon Kamczyk

Morderstwo dziewczyny w Rybniku. Nie miała nawet 19 lat. Czy została zgwałcona? Wciąż więcej pytań niż odpowiedzi

Szymon Kamczyk

Policjanci nabrali wody w usta, zasłaniając się dobrem śledztwa, za to pojawia się coraz więcej pytań, dotyczących odkrytych w sobotę zwłok młodej dziewczyny przy ul. Łokietka. Prawdopodobnie to ofiara zabójstwa, a być może również gwałtu...

Do wtorku musimy poczekać na oficjalne komunikaty policji i prokuratury w sprawie odkrycia zwłok młodej dziewczyny w okolicach garaży przy ul. Łokietka w Rybniku. Dziś wiemy trochę więcej. Jak udało nam się ustalić, to było ciało młodej dziewczyny.

- Z oficjalnym komunikatem wstrzymamy się do zakończenia czynności służbowych, które zmierzają do finału. Ciało należało do młodej dziewczyny - przyznała w poniedziałek Aleksandra Nowara, rzecznik prasowa śląskiej policji.

Dodała, że ofiara nie miała nawet 19 lat, na co wskazywały wcześniejsze informacje z nieoficjalnych źródeł. Nie zaprzeczyła też, że zatrzymano już podejrzanego.

Czy ofiara została zgwałcona? - To powinna wyjaśnić sekcja zwłok - ucięła Aleksandra Nowara.

Wyniki sekcji powinny być znane dziś. Prokuratura rejonowa w Rybniku na razie również nie odniosła się do sprawy.

W dalszej części:

 • Ile lat miała ofiara i jakie miała obrażenia
 • Co sugeruje jeden z mieszkańców na Facebooku
 • Czy przy Łokietka, zdaniem mieszkańców, jest bezpiecznie?
Pozostało jeszcze 50% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Szymon Kamczyk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.