Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Olga Krzyżyk

Nocna opieka w nowym miejscu w Chorzowie

Jerzy Szafranowicz, dyrektor Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, i Anna Knysok, dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie Fot. Olga Krzyżyk Jerzy Szafranowicz, dyrektor Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, i Anna Knysok, dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie
Olga Krzyżyk

Od poniedziałku do piątku od 18 do 8 i całodobowo w dni wolne od pracy. Darmowo i bez zapisów. Tak działa nocna i świąteczna opieka zdrowotna. W Chorzowie będzie udzielana w budynku ZSM. W Chorzowie nocna i świąteczna opieka będzie w budynku poradni przyszpitalnych

1 października, dokładnie o godz. 8.00, nocna i świąteczna opieka będzie działać w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie, a nie jak do tej pory w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Adomed 2. Skąd ta zmiana? W ustawie o tzw. sieci szpitali jest obowiązek, by placówki, które znalazły się w tej sieci, realizowały świadczenia o nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej.

Przypomnijmy, że w województwie śląskim do sieci weszły 74 szpitale. - W ostatnim momencie zgłosiliśmy ostatnie dwa szpitale, gdzie trwało jeszcze łączenie, tj. szpital w Chorzowie i Zawierciu - mówi Jerzy Szafranowicz, dyrektor śląskiego oddziału NFZ.

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA MEDYCZNA W WOJ. ŚLĄSKIM LISTA PRZYCHODNI

W Chorzowie nocna i świąteczna opieka realizowana będzie w budynku poradni przyszpitalnych (dawna portiernia ZSM - parter budynku, pawilon nr 5). Wejście jest od strony ul. Strzelców Bytomskich 11.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Olga Krzyżyk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.