Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Łukasz Klimaniec

W Bielsku-Białej bilet na autobus kupimy przez komórkę. Aplikacja SkyCash pozwala nabyć bilety MZK w dowolnym miejscu i czasie

Kupno biletu przez telefon to łatwe i wygodne rozwiązanie, z jakiego od dziś mogą korzystać pasażerowie bielskiego MZK Fot. arc Kupno biletu przez telefon to łatwe i wygodne rozwiązanie, z jakiego od dziś mogą korzystać pasażerowie bielskiego MZK
Łukasz Klimaniec

Bardzo dobra wiadomość dla podróżnych. Pasażerowie bielskiego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą wreszcie mogli kupić najpopularniejsze bilety autobusowe przez... smartfona. Taka usługa rusza właśnie dzisiaj.

Korzystając z darmowej aplikacji SkyCash na smartfony, pasażerowie bielskiego MZK będą mogli kupić najpopularniejsze rodzajów biletów - jednorazowy, 60-minutowy oraz jednodniowy - wszystkie z uwzględnieniem zniżek ustawowych. Aplikacja SkyCash pozwala nabyć bilety MZK w dowolnym miejscu i czasie, w tych samych cenach co ich papierowe odpowiedniki.

Jak kupić bilet MZK przez smartfona? Wystarczy pobrać aplikację na telefon (z Google Play lub App Store), zainstalować i uruchomić aplikację oraz zarejestrować konto użytkownika. Następnie należy zasilić konto użytkownika SkyCash środkami płatniczymi np. za pomocą przelewu bankowego, karty płatniczej, PayU lub Przelewy24 (w tych trzech ostatnich przypadkach pobierana jest prowizja 1,9 proc.) .

W dalszym kroku trzeba w głównym panelu aplikacji uruchomić opcję „Komunikacja miejska” i z listy dostępnych miast wybrać Bielsko-Białą - aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów będzie można pominąć ten krok. Wtedy dopiero można wybrać jeden z dostępnych biletów MZK i potwierdzić zamiar jego zakupu. Po sfinalizowaniu płatności bilet zostanie zapisany na koncie użytkownika.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Klimaniec

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.