Wicemiss świata fitness bikini : Jak mieć perfekcyjną sylwetkę

Czytaj dalej
Fot. Justyna Zięcina
Paula Goszczyńska

Wicemiss świata fitness bikini : Jak mieć perfekcyjną sylwetkę

Paula Goszczyńska

Sympatyczna, uśmiechnięta i z pięknym ciałem, które wymagało ogromu pracy. Justyna Zięcina, Wicemiss Świata Bikini Fitness mówi o ciężkiej pracy nad sylwetką, ale i zachwycających efektach. Jak osiągnąć perfekcyjną sylwetkę? Przeczytaj o jej sposobach.

Piękna kobieta i piękna sylwetka. Pewnie kosztowało to wiele wyrzeczeń ?
Zgadza się. Dieta trzymana w 100 procentach, ciężkie treningi - bywa, że trenuję dwa razy dziennie. Trzeba dawać całego siebie i wtedy na pewno pojawią się efekty.

Jak można zmotywować kobiety, aby zaczęły dbać o swoją sylwetkę?
Myślę, że to właśnie te pierwsze efekty ćwiczeń i zdrowego odżywiania są najlepszą motywacją. Gdy obserwujemy, że nasze ciało zaczyna się zmieniać na korzyść, a my czujemy się zdecydowanie lepiej, to daje nam naprawdę dużego kopa do działania. Najtrudniej jest zacząć, więc uważam, że zmiany należy wprowadzać stopniowo. Jeżeli chcemy zrezygnować ze słodyczy, to nie róbmy tego gwałtownie. Raz na jakiś czas można pozwolić sobie na mały grzeszek, a później organizm sam przestanie się ich domagać. Jeżeli będziemy ciężko pracować, to efekty prędzej czy później i tak się pojawią.

Jak Pani zaczęła swoją przygodę ze sportem?

Ja tak naprawdę byłam z nim związana całe życie. Wcześniej grałam w piłkę nożną, ale po kontuzji zmieniłam kierunek. Dużo inspiracji czerpałam z innych osób, które uprawiają fitness.

Paula Goszczyńska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.