Wielkie granie Kuby Błaszczykowskiego z gwiazdami, dla chorych dzieci

Czytaj dalej
janusz strzelkczyk

Wielkie granie Kuby Błaszczykowskiego z gwiazdami, dla chorych dzieci

janusz strzelkczyk

Już po raz czwarty 28 grudnia 2019 w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się Świąteczne Granie z Kubą Błaszczykowskim.

Impreza rozpocznie się o godz. 17. częścią sportową, czyli meczem piłki nożnej z udziałem zaproszonych gwiazd. A godz. 21. rozpocznie się koncert zespołów hip-hopowych.

Kogo zobaczymy w turnieju i na koncercie ?

W meczu gwiazd, obok Kuby Błaszczykowskiego zagrają: m.in. Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Anna Wyszkoni, Bartosz Zmarzlik, Piotr Gacek, Paweł Małaszyński, Łukasz Piszczek, Piotr Małachowski, Artur Siódmiak, Paweł Brożek i Kajetan Kajetanowicz.

W części koncertowej wystąpią: KeaN, FEJZ, POKAHONTAZ, JEDEN OSIEM L, PLAN BE, OSTRY/Bezimienni i O.S.T.R. Jak co roku całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na wsparcie chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”. Od pierwszej edycji „Świątecznego Grania z Kubą” za organizację imprezy odpowiada brat Kuby Błaszczykowskiego Dawid, który jest członkiem zarządu Fundacji Ludzki Gest.

Fundacja „Ludzki Gest” wspiera dzieci

- Tegoroczna edycja imprezy pozwoli pozyskać naszej Fundacji „Ludzki Gest” dodatkowe fundusze, które przeznaczymy na wsparcie dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej, na rozwój ich talentów i zainteresowań. Ale „Świąteczne Granie z Kubą” to także świetna zabawa, podczas której kibice i widzowie mogą spotkać swoich idoli, zrobić z nimi zdjęcie, porozmawiać. Ten społeczny charakter imprezy, szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym, jest także bardzo ważny. Jak co roku nie zawiedli nas nasi goście - przyjaciele Kuby, dzięki którym z pewnością uda się wypełnić Halę Sportową Częstochowa. Serdecznie im dziękujemy. Zapraszamy wszystkich w sobotę 28 grudnia - atrakcji sportowych i muzycznych jak zwykle nie zabraknie! - mówi Dawid Błaszczykowski, który od pierwszej edycji „Świątecznego Grania z Kubą” odpowiada za organizację imprezy.

Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy, podkreśla, że „Świąteczne Granie z Kubą” jest już tradycją Częstochowy. - Każdy pozytywny ludzki gest, z którego korzystają inni, wart jest wsparcia. Dlatego Częstochowa wspiera Fundację “Ludzki Gest” Kuby Błaszczykowskiego w czasie kolejnego świątecznego grania w Hali Sportowej Częstochowa - mówi Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy. - To impreza, która ma szczytny, charytatywny cel, a jednocześnie jest okazją do świetnej zabawy dla wszystkich - zarówno zaproszonych gwiazd sportu i estrady, jak i licznej częstochowskiej publiczności. Mam nadzieję, że i tym razem Hala będzie pełna pozytywnie myślących ludzi, chcących pomóc podopiecznym Fundacji, której patronuje człowiek i sportowiec mający szczególne miejsce w sercach Polaków, a częstochowian - w szczególności - dodaje Krzysztof Matyjaszczyk.

Fundacja, udział w imprezie samego Kuby, innych gwiazd sportu, estrady, a także znanych muzycznych osobowości , to gwarancja dobrej i sympatycznej zabawy dla wszystkich, nie tylko fanów sportu i hip-hopu.

Specjalnie dla uczestników koncertów Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wydłużą oraz wzmocnią komunikację autobusową przy hali, aby zapewnić widzom wygodny powrót do domów.

Cegiełki jak wejściówki

Do wejścia na „Świąteczne Granie z Kubą 2019” uprawniają zakupione wcześniej cegiełki, które są odpowiednikami biletów (obowiązują osoby powyżej 7-ego roku życia). Cegiełki można kupić online poprzez: www.kulturairozrywka.pl i facebook.com/FundacjaLudzkiGest, a od 6 grudnia 2109 r. także w częstochowskich lokalach: Pub Stacherczak, Cosmo i Klub Tori. Cegiełki można też kupić dokonując przelewu na konto Fundacji „Ludzki Gest” nr: 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424. W tytule przelewu należy napisać: CEGIEŁKA MECZ+KONCERT lub CEGIEŁKA TYLKO KONCERT.

Ceny cegiełki: turniej piłkarski + koncert - 40 zł; sam koncert (możliwość wejścia po godz. 20:30) - także 40 zł.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na wydarzenie przekazywany jest na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

janusz strzelkczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.