„Wiewióra” – biżuteria naturalna w Opolu i Zabrzu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

„Wiewióra” – biżuteria naturalna w Opolu i Zabrzu

Materiał informacyjny

Oferujemy szeroką gamę biżuterii z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, ze srebra próby 925 i stali szlachetnej, miedzi i innych materiałów. Skupiamy się na budowaniu relacji z naszymi klientami i utrzymywaniu doskonałej reputacji w naszej społeczności, wiemy, że zapewnienie klientom najwyższej jakości jest kluczowe dla życia naszej firmy.

Nasi wieloletni pracownicy posiadają ekspercką wiedzę na temat biżuterii, kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Oznacza to, że pracownicy naszych sklepów mogą zapewnić Ci dogłębną, rzetelną wiedzę o kamieniach, stylach biżuterii i nie tylko.

„Wiewióra” – biżuteria naturalna w Opolu i Zabrzu

Oferujemy wyjątkową biżuterię i unikalny wybór, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprzedajemy naprawdę jedyne w swoim rodzaju przedmioty z metali i kamieni. Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii, która jest naprawdę Twoja, nasze lokalne sklepy są miejscem dla Ciebie. Staramy się, żeby wielbiciele minerałów, kamieni i wyjątkowej biżuterii mogli znaleźć w naszych sklepach wszystko czego pragną i dlatego pracujemy indywidualnie z każdym klientem.

Wykonujemy biżuterię na zamówienie. Niezależnie od tego, czy klient woli odważne akcenty, czy delikatne projekty, mamy doświadczenie w tworzeniu idealnej biżuterii pasującej do każdego stylu. Pracujemy w rozmaitych technikach i cały czas mamy nowości.

Robimy naprawę, czyszczenie i odnawianie biżuterii, srebrzenie. Oprócz tego proponujemy ratunek dla Twojej ulubionej biżuterii, której nie możesz nosić, bo potrzebuje naprawy lub renowacji. Nie ma znaczenia, czy jest srebrna czy złota, wiemy co to jest wartość sentymentalna.

„Wiewióra” – biżuteria naturalna w Opolu i Zabrzu

Ponadto w naszych sklepach można kupić szkatułki, figurki, elementy wyposażenia wnętrz, kryształy, kamienie surowe.

Polub nas na Instagramie i bądź na bieżąco z nowościami, czytaj ciekawe historie o kamieniach i biżuterii, dowiedz się, jak powstaje designerska biżuteria, zobacz funkcjonowanie naszego warsztatu.
Zapraszamy również do sklepu internetowego www.wiewiora.eu

Zapraszamy do sklepów pod adresem:

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.