Ola Szatan

Wiosna już jest. W telewizji. Oto największe hity programowe największych stacji

Wiosną w TVP1 zobaczymy kolejne odcinki serialu „Echo serca” z wychowaną w Tychach Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim Fot. Mat. prasowe TVP Wiosną w TVP1 zobaczymy kolejne odcinki serialu „Echo serca” z wychowaną w Tychach Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych
Ola Szatan

Koniec z powtórkami. Stacje telewizyjne zaprezentowały już swoje propozycje na nadchodzące tygodnie. Będą seriale, reality show i gwiazdy mierzące się z różnymi wyzwaniami. Oto hity programowe TVP 1, TVP 2, TVN, Polsatu i TVS.

Wiosna w telewizji. Czołowe stacje zaprezentowały już swoje ramówki. Co będziemy oglądać ? Dobrze znane formaty i seriale, ale także ciekawe nowości. Oto najciekawsze programy stacji TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN i TVS.

TVP 1

Nowością wiosennej ramówki TVP 1 jest serial „Stulecie Winnych”, realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. W obsadzie jest plejada polskich gwiazd, między innymi: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski i Adam Ferency. Pierwszy odcinek serialu zobaczymy w niedzielę, 3 marca, o godz. 20.15.

Kto grał na mundialu w 1974 roku? Ile warte było 100 złotych przed denominacją? W nowym programie „To był rok” widzowie będą mogli wyruszyć w podróż w czasie.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.