Maria Zawała

Wirtualną podróż po regionie czas zacząć. Gotowi? Start! [INTERAKTYWNE WIDEO]

Wirtualną podróż po regionie czas zacząć. Gotowi? Start! [INTERAKTYWNE WIDEO]
Maria Zawała

Jak co tydzień witamy Państwa w tygodniku Śląsk Plus. I ponownie, co nas bardzo cieszy, dziękujemy za wszystkie miłe słowa pod naszym adresem. Powiem krótko: naprawdę się staramy, by przygotowywać co tydzień ciekawe artykuły. No i przede wszystkim, by pokazywać Państwu nasz region za pomocą nowoczesnych narzędzi graficznych i edytorskich.

W tym tygodniu zapraszamy Państwa szczególnie do odbycia z nami wirtualnego spaceru po Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Zajrzeliśmy tam z kamerami, dzięki czemu Państwo możecie zwiedzać sale i oglądać eksponaty tak, jakbyście tam byli sami.

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy w Śląsk Plus, uruchom film i kliknij we wskazane miejsca:

Możecie też wybrać się dalej. W Śląskich Spotkaniach - Tadeusz Biedzki, dziennikarz, biznesmen i podróżnik, zabierze Was w podróż przez 10 bram świata śladami swojej najnowszej książki. Posłuchajcie jej i obejrzyjcie filmy z odległych zakątków globu.

Zadajemy też ważne pytanie: czy potrafimy jeździć po autostradach. Sprawdzamy to, patrolując nasze arterie z jedyną jednostką policji, której wolno łamać przepisy ruchu drogowego.

A jak o pojazdach mowa: przyglądamy się zabawkom dla supermenów, czyli superszybkim bolidom z Gliwic. Nawet specjaliści F1 znają te maszyny.

Nie zabraknie wielkich wzruszeń. Matki, które szykują się na śmierć swoich dzieci opowiadają nam o swoim życiu i o potędze miłości.

Zapraszamy też do Śląskiej Kuchni. W listopadzie przepisy poleca znana blogerka Kinga Paruzel.

Jak co tydzień Śląsk Plus to ponad 30 materiałów. Filmy, zdjęcia, infografiki, linie czasu. Jeśli siedzisz przy komputerze, tablecie lub smartfonie, koniecznie zajrzyj na strony slaskplus.pl . Wierzymy, że uda nam się trafić w Państwa zainteresowania. Jak zwykle czekamy na uwagi.

Twitter: @MariaZawala

Maria Zawała

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.