Marzena Sutryk

Wizyta szefa resortu infrastruktury na placu budowy drogi ekspresowej S6

- Obecnie Pomorze Środkowe jest jednym wielkim placem budowy - mówił wiceminister Szefernaker (drugi od lewej) Fot. RADEK KOLEŚNIK - Obecnie Pomorze Środkowe jest jednym wielkim placem budowy - mówił wiceminister Szefernaker (drugi od lewej)
Marzena Sutryk

Brakujący odcinek obwodnicy Koszalin - Sianów? Będzie gotowy za 2 - 2,5 roku. S6 od Koszalina do Gdańska? Powstanie najszybciej, jak się da. Dworzec PKP w Koszalinie - budowa rozpocznie się w wakacje 2020. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk składał w Koszalinie deklaracje. Nie zawsze konkretne.

- 1,5 roku temu byliśmy tu z ministrem, w tym samym miejscu, dziś widzimy, jak postępują prace na obwodnicy Koszalina - mówił Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji. - Miesiąc temu byliśmy na obwodnicy Szczecinka, gdzie powstanie łącznik między budowaną S11 a drogą krajową nr 20, by mieszkańcy Pojezierza Drawskiego mogli spokojnie dojechać do S11, omijając Szczecinek.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.