Wójcicki czuje na plecach oddech rywali? Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Gorzowa?

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Wójcicki czuje na plecach oddech rywali? Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Gorzowa?

Jarosław Miłkowski

Kto jest chętny do walki o fotel prezydenta? Jacek Wójcicki już powiedział: tak. Kto poza nim? Jakie nazwiska „chodzą” na giełdzie kandydatów?

- Nic w tej kwestii się nie zmieniło. Zamierzam ubiegać się o wybór na drugą kadencję – mówi prezydent Jacek Wójcicki. Jest pierwszym kandydatem, który zadeklarował start w tegorocznych wyborach samorządowych.
Choć głosowanie dopiero za około dziewięć miesięcy, partie i ugrupowania już dawno się do nich szykują. Z kim może rywalizować Wójcicki?

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.