Wojciech Koronkiewicz: Kandydaci, ujawniajcie się! Ja prezydentem być nie muszę

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Zgiet / Archiwum
Marta Gawina

Wojciech Koronkiewicz: Kandydaci, ujawniajcie się! Ja prezydentem być nie muszę

Marta Gawina

Dokładnie rok temu w prima aprillis ogłosił, że będzie startował na prezydenta Białegostoku. Czy ta deklaracja Wojciecha Koronkiewicza nadal jest ważna? - Zdania nie zmieniłem, choć prezydentem być nie muszę - podkreśla.

Bez wątpienia Wojciech Koronkiewicz to jeden z najbardziej wyróżniających się białostockich radnych. W radzie miasta reprezentuje SLD, choć oficjalnie do żadnej partii nie należy. Dokładnie rok temu w prima aprillis ogłosił, że będzie ubiegał się o urząd prezydenta Białegostoku. Niektórzy przyjęli to jako żart pierwszokwietniowy, inni potraktowali tę deklarację bardzo poważnie. Nawet w ostatnim sondażu przeprowadzonym na zlecenie magistratu Wojciech Koronkiewicz jest wymieniony jako ewentualny kandydat na prezydenta Białegostoku.

Czy faktycznie jest szansa na to, że Koronkiewicz wystartuje w wyborach na Prezydenta Białegostoku? Gdzie "chowają się" pozostali kandydaci? O tym m.in. przeczytasz po wykupieniu dostępu do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.