Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP: Menedżera Roku poznamy na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
DRAPA

Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP: Menedżera Roku poznamy na Europejskim Kongresie Gospodarczym

DRAPA

Który z menedżerów prężnie działających i odnoszących sukcesy w przedsiębiorstwach na terenie województwa śląskiego, zostanie uhonorowany w tym roku? Na ostateczne rozstrzygnięcia musimy poczekać do maja, ale już teraz warto zgłosić swojego kandydata.

Rezultaty zostaną ogłoszone 11 maja tego roku podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. To wydarzenie, które już na stałe wpisało się do kalendarza jako największa i najważniejsza impreza biznesowa w Europie Centralnej.

- Cieszy nas fakt, że przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji samorządowej i publicznej oraz ekonomiści - kiedy tylko ogłaszamy termin - wpisują go do kalendarza, jako czas i miejsce, w którym chcą i po prostu muszą być - podkreśla Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP i inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. - Instytucje, firmy, ambasady coraz częściej dobrze wykorzystują kongres, jako okazję do promowania ciekawych inicjatyw, o których wkrótce będziemy informować. Podstawowa konstrukcja majowego wydarzenia jest niezmienna i opiera się o Europejski Kongres Gospodarczy, który przyciąga osiem tysięcy uczestników, w uzupełnieniu o imprezy towarzyszące, skierowane głównie do młodych, przedsiębiorczych osób - European Start-up Days w Spodku i projekt EEC - Liderzy Przyszłości - mówi Wojciech Kuśpik.

Dodaje, że już tradycyjnie przy okazji Europejskiego Kongresu Gospodarczego promowane będą śląskie inicjatywy przedsiębiorców i samorządów.

***

Zostań Menedżerem Roku 2016 województwa śląskiego na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Chcemy docenić tych menedżerów, którzy bardzo prężnie działają w regionie.

Na menedżerów, których kandydatury zostały zgłoszone do tej pory, można już głosować. Ich sylwetki znajdą Państwo, klikając w poniższe linki.
Menedżer Roku KATEGORIA DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA
Menedżer Roku KATEGORIA ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA
Menedżer Roku KATEGORIA MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 ZASADY

DRAPA

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.