Wolny dzień w pracy? Czemu nie! Można dorobić kilka stówek

Czytaj dalej
Fot. Aneta Zurek
Agnieszka Domka-Rybka

Wolny dzień w pracy? Czemu nie! Można dorobić kilka stówek

Agnieszka Domka-Rybka

Pracownicy Biedronek na dworcach, w regionie - w Grudziądzu i Świeciu, dostaną 125 zł za każdą niedzielę w pracy. To również okazja dodatkowego zarobku dla sprzedawców z innych Biedronek w tych miastach.

„Wielu chętnie pójdzie do sklepu za taką premię. Również rodzina będzie szczęśliwa, gdy jej budżet zasili dodatkowo kilka stówek” - skomentował na Facebooku pan Wojciech.

„Za pieniądze z dwóch pracujących niedziel w miesiącu można naprawdę fajnie spędzić czas z bliskimi” - dodał pan Marcin.

„Pracuję w Biedronce w Grudziądzu i jeszcze nic na ten temat nie wiem?” - dziwi się pani Ania.

- Osoby świadczące pracę w sklepach zlokalizowanych na dworcach, w czasie zmiany przypadającej na niedziele lub święta, otrzymują dodatkową premię uznaniową w wysokości 125 zł brutto za każdy taki dzień - informuje biuro prasowe Jeronimo Martins, właściciel Biedronki.

W jaki sposób będą mogli dorobić pracownicy innych Biedronek, które będą zamknięte w niedziele z zakazem handlu? Przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agnieszka Domka-Rybka

Gdybym nie była tu, gdzie jestem, może prowadziłabym jakąś dużą firmę. Bo w tematyce biznesowej czuję się jak "ryba w wodzie" (i nie ma to żadnego związku z drugim członem mojego nazwiska). Większość moich artykułów dotyczy gospodarki. Choć nieraz, by się "zresetować", sięgam także po tematy społeczne. Od kilku lat prowadzę portal strefabiznesu.pomorska.pl, który jest mi bardzo bliski. Zżyłam się z nim i podglądam go nawet na urlopie - z tęsknoty.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.