WOŚP się kręci, a wy razem z nim. Bawcie się dobrze i licytujcie

Czytaj dalej
Fot. WOŚP
Janina [email protected]

WOŚP się kręci, a wy razem z nim. Bawcie się dobrze i licytujcie

Janina [email protected]

W niedzielę po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztaby w regionie są w pełnej gotowości i mają ciekawe propozycje dla was.

W Śliwicach wolontariuszy z puszkami spotkacie na ulicach Śliwic i w gminie od rana. Wolontariusze będą chodzić z puszkami podczas koncertu w GOK od godz. 15, a także podczas pokazu ratownictwa strażaków OSP Śliwice o godz. 19.30 na „rynku“.

A śliwicki sztab ma ciekawe gadżety do sprzedaży na rzecz WOŚP. Będzie można licytować piłkę Borussi Dortmund z autografami zawodników klubu - piłkę podarował Piotr Wutkowski, będzie można zdobyć autografy: Andrzeja Piasecznego, Krzysztofa Cugowskiego, Grzegorza Markowskiego, Aleksandra Doby oraz zespołów Bracia, Pectus i PapaD. - Mamy piłki z autografami Andrzeja Rosiewicza i Dawida Kartaszewicza - informują w śliwickim sztabie.

Finał WOŚP w gostycyńskim GOK rozpoczyna się o godz. 16. Wystąpią solistki ze studia piosenki, zespół rockowy „Gravel Garden“, zespół rockowy „Tantrum“ z Chojnic, zespół „Krewkie Babeczki“ z klubu seniora „Wrzos“ z Gostycyna. O godz. 20 będzie tradycyjny pokaz „światełka do nieba”.

Fryzjerzy z Tucholi z salonu przy ul. Rycerskiej 4 wspomogą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, pracując w niedzielę wyłącznie na rzecz WOŚP! Zafundujcie sobie fryzurę!

W Lubiewie do dziś można się zapisywać na turniej piłki nożnej halowej. Więcej informacji pod nr. 517 049 645.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.