Wróżka Nina z Pszczyny przepowiada: Rok 2017 rokiem agresji i zmian CO NAS CZEKA W 2017 ROKU?

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Granda
Katarzyna Granda

Wróżka Nina z Pszczyny przepowiada: Rok 2017 rokiem agresji i zmian CO NAS CZEKA W 2017 ROKU?

Katarzyna Granda

Wróżka Nina przepowiada wojnę, zamach, ataki terrorystyczne. Czy jej fatalne przepowiednie na rok 2017 się sprawdzą? Szczegóły przepowiedni są niezwykle interesujące. Specjalnie dla naszych czytelników znana wróżka Nina Portnicka-Boras z Pszczyny zdradza jaki będzie nadchodzący rok. Przepowiednia może budzić lęk.

O porady i przyszłość Ninę Portnicką-Boras z Pszczyny - wróżkę i instruktorkę życia pytają politycy, aktorzy i celebryci. Nie tylko z kraju ale także i z zagranicy. Ceniona wizjonerka przyszłości zdradziła nam jaki będzie 2017 rok.

Według Niny Portnickiej-Boras rok 2017 to rok który ma zapoczątkować liczne zmiany na każdej płaszczyźnie życia: społecznej, finansowej. Czekają nas też zmiany związane z ziemią. Czas zmian ma trwać cztery lata.

- To będzie rok pełen agresywnych zachowań – zapowiada wróżka.

Możemy spodziewać się ogromnych kataklizmów, powodzi, wybuchów wulkanów, wojen i konfliktów. Rok 2017 ma być rokiem ludzi agresywnych i agresywnych zachowań. Będziemy świadkami zamachu na znanego polityka, oraz ruchów społecznych na wielką skalę. Bunty, strajki zamieszki i bardzo poważne zagrożenie bezpieczeństwa ze strony islamistów na terenie całego świata.

Przepowiednie wróżki Niny z Pszczyny na rok 2017

- Zamachy zabiorą ogromną ilość ludzkich istnień. Bardzo mocnego wstrząsu można się już spodziewać na początku roku - przepowiada wróżka.

Co jeszcze nas czeka? Na kogo będzie zamach? Jak będzie wyglądała sytuacja w Polsce? Zachęcamy do zobaczenia naszej wideo przepowiedni.

HOROSKOP ROCZNY DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU

Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj

Katarzyna Granda

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.