Wróżka Nina z Pszczyny przepowiada: Rok 2017 rokiem agresji i zmian CO NAS CZEKA W 2017 ROKU?

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Granda
Katarzyna Granda

Wróżka Nina z Pszczyny przepowiada: Rok 2017 rokiem agresji i zmian CO NAS CZEKA W 2017 ROKU?

Katarzyna Granda

Wróżka Nina przepowiada wojnę, zamach, ataki terrorystyczne. Czy jej fatalne przepowiednie na rok 2017 się sprawdzą? Szczegóły przepowiedni są niezwykle interesujące. Specjalnie dla naszych czytelników znana wróżka Nina Portnicka-Boras z Pszczyny zdradza jaki będzie nadchodzący rok. Przepowiednia może budzić lęk.

O porady i przyszłość Ninę Portnicką-Boras z Pszczyny - wróżkę i instruktorkę życia pytają politycy, aktorzy i celebryci. Nie tylko z kraju ale także i z zagranicy. Ceniona wizjonerka przyszłości zdradziła nam jaki będzie 2017 rok.

Według Niny Portnickiej-Boras rok 2017 to rok który ma zapoczątkować liczne zmiany na każdej płaszczyźnie życia: społecznej, finansowej. Czekają nas też zmiany związane z ziemią. Czas zmian ma trwać cztery lata.

- To będzie rok pełen agresywnych zachowań – zapowiada wróżka.

Możemy spodziewać się ogromnych kataklizmów, powodzi, wybuchów wulkanów, wojen i konfliktów. Rok 2017 ma być rokiem ludzi agresywnych i agresywnych zachowań. Będziemy świadkami zamachu na znanego polityka, oraz ruchów społecznych na wielką skalę. Bunty, strajki zamieszki i bardzo poważne zagrożenie bezpieczeństwa ze strony islamistów na terenie całego świata.

Przepowiednie wróżki Niny z Pszczyny na rok 2017

- Zamachy zabiorą ogromną ilość ludzkich istnień. Bardzo mocnego wstrząsu można się już spodziewać na początku roku - przepowiada wróżka.

Co jeszcze nas czeka? Na kogo będzie zamach? Jak będzie wyglądała sytuacja w Polsce? Zachęcamy do zobaczenia naszej wideo przepowiedni.

HOROSKOP ROCZNY DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW ZODIAKU

Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj

Katarzyna Granda

Komentarze

32
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

FAKE

przychodzi facet do wróżki /jasnowidza
PUK PUK>
kto tam?
facet- a do d* ** z takim jasnowidzem

FAKE

weś babo przepowiedz sobie gdzie możesz spadać
takie bzdety tylok dla rozgłosu..
nie trzeba być MACIEJEM by to przewidziec..

Sandman

Tego nawet nie potrzeba wróżyć, że w 2017 roku RAŚ nadal będzie odchodzić w zapomnienie... hehehe

fajla1

TO TA Z FILMU NINA JEST -KARIERA NIKODEMA DYZMY - CO ZA CHORYCH LUDZI DAJĄ DO TEJ GAZETY hahahhahahaha

vbv

Ta wrozka Nina jest mega sexy. Chętnie bym ja sobie wyrąbał. Tylko czy ona to przewiduje?

tr

Oto moja proba rekonstrukcji tekstu ostatniej rozmowy telefonicznej obu Wielkich Kartofli tzn. Kartofla Prezydenta i Kartofla Prezesa w Tupolewie na pare minut przed katastrofa w Smolensku. (abcdef) to wypowiedzi Lecha a bez nawiasów to wypowiedzi Jarka. ( K**** Jaras nie możemy ladowac bo jest mgła.) Alez tam przeciez wiesz ze polscy piloci w II wojnie swiatowej się chwalili ze Polak to nawet i na wyrwanych drzwiach latac potrafii. Pomódl się tylko do naszego Protektora Ojca Rydzyka no i alleluja i do chuja do przodu!!! ( No nie wiem to zbyt duze ryzyko, wysle może Bagsika bo on jest już niezle wstawiony ta wódą, to on tym pilotom to wyperswaduje ale k**** boje sie ze nie damy rady…) Sluchaj bracie- musicie wylądowac! Przegrywasz w kampanii wyborczej, wiesz ze twoje sondaże sa do chuja….To może być twoja ostatnia szansą żeby pokazac jaki ty jestes męski, anty- rosyjski i narodowy , no wiesz….Nawet jak się otrzecie o jakies tam ruskie drzewa i odpadnie wam skrzydlo to najwazniejsze żeby kadłub z Toba i z Marychą wylądowal na ruskiej ziemi, to wtedy wyjdziesz z tego co wylądowało jako bohater któremu smierc nie straszna, przy okazji można tam wtedy tez ruskich oskarzyc o rozpylenie „sztucznej mgły” albo cokolwiek. Pomyśl jak wtedy ci sondaże jebną do góry! Ciemny lud to kupi….( No dobra Jaras skoro tak mowisz to będziemy probowac lądować, bo delegacja z PO/PSL siedzi kolo skrzydla więc jak oni tam z jakims żelastwem odpadną to nawet będzie politycznie korzystne dla nas.)

trzyma pieczęć

nad wróżkami, więc tańczą jak im zagra...

Adam

wróżka Nina z Pszczyny,wyląduje w Rybniku,powiedziały mi,kary tarot i szklana kula

zak1953

to gdzie się podzieją Kresowiacy, żyjący na ziemi przydzielonej - przez Stalina.

bydgoszczanin

TRZEBA CHYBA BYĆ NIESPEŁNA ROZUMU, ŻEBY COŚ TAKIEGO PUBLIKOWAĆ, A JUŻ KOMPLETNYM DEBILEM, ŻEBY W TAKIE COŚ WIERZYĆ !

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.