Współpraca jest kluczem do sukcesu przedsiębiorców

Czytaj dalej
Fot. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Paulina Musialska

Współpraca jest kluczem do sukcesu przedsiębiorców

Paulina Musialska

Prawie 7 tys. uczestników odwiedziło panele i warsztaty podczas siódmej edycji kongresu. Ponad 100 różnych wydarzeń pod wspólnym hasłem „Nauka. Biznes. Samorząd. Razem”

Prawie siedem tysięcy osób zarejestrowało się w tym roku jako uczestnicy Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Siódma edycja wydarzenia cieszyła się jeszcze większą popularnością niż te w poprzednich latach, a liczba uczestników prawdopodobnie będzie jeszcze większa.

Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

- Zarejestrowanych osób było więcej niż w ubiegłym roku. Było ich prawie siedem tysięcy. Liczba ta może być większa, ponieważ część uczestników dorejestrowała się podczas trwania kongresu. To nowe zjawisko. W poprzednich latach zamykaliśmy rejestrację około dwa dni przed rozpoczęciem wydarzenia. To było błędem, ponieważ wiele osób dowiaduje się o kongresie dopiero podczas jego trwania. Często dowiadują się z mediów lub pocztą pantoflową - mówi Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, organizator kongresu. - Wynikła z tego niecodzienna dla nas sytuacja. W trzecim dniu wydarzenia zabrakło identyfikatorów. Nie da się ich „załatwić” w godzinę. Z tego powodu na korytarzach można zobaczyć uczestników, którzy ich nie posiadają - dodaje.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paulina Musialska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.