Arkadiusz Nauka

Wybieramy supermenedżerów z regionu. Warto stanąć w szranki

Wybieramy supermenedżerów z regionu. Warto stanąć w szranki
Arkadiusz Nauka

Wspólnie z czytelnikami „Dziennika Zachodniego” wybierzemy najlepszych menedżerów województwa śląskiego 2017 roku. Laureatów nagrodzimy 14 maja 2018 r. podczas jubileuszowej X edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Czekamy na kolejne zgłoszenia kandydatów do prestiżowego tytułu Menedżer Roku 2017. Chcemy wyróżnić najlepszych przedsiębiorców z naszego regionu, wizjonerów i inspirujących liderów, którzy często nie tylko osiągają sukcesy biznesowe, ale również są doceniani - co szczególnie ważne - przez swoich pracowników. Szukamy tych, którzy czynią z województwa śląskiego drugi najważniejszy biznesowo region w Polsce. Miejsce, gdzie warto inwestować, miejsce, gdzie działa pół miliona firm, z których większość dobrze sobie radzi. Menedżerowie to niezwykle barwna grupa, co wynika już nawet ze statystyk.

O tytuł „Menedżera Roku woj. śląskiego 2017” nominowani będą ubiegać się w dwóch kategoriach, które są uzależnione od liczby zatrudnionych osób w danym przedsiębiorstwie: mikro i mała firma (od 10 do 49 pracowników) oraz średnia i duża firma (od 50 pracowników). Głosowanie w naszym plebiscycie rozpocznie się w piątek, 16 marca, i będzie trwać do 13 kwietnia.

- Chcemy zidentyfikować i wyróżnić tych, dzięki którym w dużej mierze nasz region ciągle się rozwija i ewoluuje, którzy nadają ton zmieniającej się wokół rzeczywistości - wyjaśnia marszałek województwa śląskiego, Wojciech Saługa. - Potencjał Śląska wydaje się ciągle niedoceniany. Zmiana tego nastawienia to proces ciągły. Innowacyjni, niebojący się wyzwań i odważnych rozwiązań menedżerowie są z pewnością jego jednym z ważniejszych elementów - dodaje marszałek.

Partnerami naszego plebiscytu są: firma doradcza PwC Polska oraz Bisnode Polska. Szczegóły oraz regulamin znajdą Państwo na stronie www.dziennikzachodni.pl/menedzer2017.

Arkadiusz Nauka

Dziennikarz. Piszę teksty, zbieram informacje, rozmawiam z ludźmi. Zajmuje się tworzeniem dodatków lokalnych do "Dziennika Zachodniego" - tygodnik Zabrze i tygodnik Ruda Śląska. Dbam też strony lokalne naszemiasto.pl. Jestem jednym z gospodarzy programu @Zachodni Gości

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.