X

Wybierz jedno z 68 mieszkań i znajdź swoje miejsce NAPOLANCE.COM

Wybierz jedno z 68 mieszkań i znajdź swoje miejsce NAPOLANCE.COM
X

NAPOLANCE.COM

NA POLANCE to kameralna inwestycja realizowana w Poznaniu na Ratajach, u zbiegu ulic Polanka i Kaliska, w jednej z najatrakcyjniejszych części Poznania.

NA POLANCE to wielorodzinny budynek mieszkalny składający się z 6 kondygnacji nadziemnych, w tym 5 mieszkalnych oraz parteru z lokalami usługowymi, oraz podziemnej hali garażowej.

Bliskość Starego Miasta, rozbudowana infrastruktura i bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna to główne zalety inwestycji, dlatego jest to obecnie najczęściej wybierana lokalizacja zarówno przez osoby poszukujące nowego miejsca do zamieszkania jak i osoby inwestujące w nieruchomości pod wynajem. W zaledwie kilka minut dojedzie się stąd tramwajem (tylko 4 przystanki) na Stary Rynek. Po 10-minutowym spacerze można stąd dotrzeć nad brzeg Jeziora Maltańskiego. Amatorzy aktywnie spędzanego czasu z pewnością docenią też bliskość Malta Ski, Term Maltańskich, terenu Nowego ZOO, licznych ścieżek rowerowych i pieszych wokół Jeziora Maltańskiego. Dla planujących zakup mieszkania pod wynajem dodatkowym atutem będzie sąsiedztwo Politechniki Poznańskiej. Zaletą inwestycji jest również położenie w sąsiedztwie galerii handlowych (w odległości zaledwie 350-500 m). Dlatego z takiej lokalizacji zadowoleni będą także amatorzy zakupów oraz rozrywki (liczne kawiarnie, restauracje, kina, centra fitness, place zabaw dla dzieci i inne).
Projekt zakłada powtarzalny, modułowy układ mieszkań. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, taras lub loggię. Dla części mieszkań przewidziano komórki lokatorskie.

NA POLANCE to projekt elastyczny, który łatwo dostosuje się do potrzeb i oczekiwań zainteresowanych kupnem mieszkania w tym budynku.

W ofercie dostępne są warianty inwestycyjne, które umożliwiają funkcjonalny podział większego lokalu o pow. ok. 82 m² na 2 niezależne instalacyjnie 2-pokojowe moduły, każdy o pow. ok. 41 m², z niezależnym wejściem. Szczegóły oferty inwestycyjnej „2w1” dostępne są w naszym biurze sprzedaży.

Oferujemy mieszkania 2,3,4 i 5-pokojowe o powierzchniach od 41 m² do 124 m². Ceny już od 8 100 zł / m².

Budynek będzie wyposażony w system monitoringu zużycia mediów zapewniający m.in. optymalizację zużycia ciepła w każdym mieszkaniu. Na zewnętrznym dziedzińcu przewidziane zostały miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnością i do obsługi lokali usługowych. Zaplanowano tu także zewnętrzne stojaki rowerowe pod nadwieszeniem budynku. Na kondygnacji podziemnej przewidziano halę garażową ze 100 miejscami postojowymi dla mieszkańców oraz pomieszczenia gospodarcze.

Spotkajmy się online NA POLANCE!
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej nieruchomości!
Kliknij w link https://napolance.com/wirtualne-biuro-sprzedazy/ i podążaj za wskazówkami. Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 r.

Inwestor:
Inwestycje Wielkopolski

Biuro sprzedaży:
Nieruchomości Wielkopolski-Pośrednictwo
ul. Garbary 53, II p., Poznań
tel. 61 66 44 888, 608 635 020
biuro@napolance.com
www.napolance.com

X

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.