Wybierz sobie Mikołaja 2014: Gwiazdkowa zabawa Dziennika Zachodniego

Czytaj dalej
Fot. Dziennik Zachodni
Maria Zawała

Wybierz sobie Mikołaja 2014: Gwiazdkowa zabawa Dziennika Zachodniego

Maria Zawała

Wybierz sobie Mikołaja 2014: W tym roku, już po raz czternasty z rzędu, zawitało do nas 30 Mikołajów. To osoby dobrze Państwu znane

Wybierz sobie Mikołaja 2014

Chcesz dostać prezent od komisarz UE Elżbiety Bieńkowskiej, a może wolisz, by świąteczny upominek sprawił Ci prof. Marian Zembala, słynny kardiochirurg? Marzysz o upominku od Marcina Wyrostka albo Marka Szołtyska, chcesz się potem spotkać ze swoimi idolami i porozmawiać?

To wszystko jest możliwe dzięki naszej zabawie "Wybierz sobie Mikołaja", którą tradycyjnie zaczynamy 5 grudnia. Politycy, naukowcy, ludzie mediów, kultury i biznesu zawitali do naszej redakcji z prezentami czternasty raz z rzędu. Jednak tego, jakie upominki przygotowali dla Państwa nasi Mikołajowie, jak zwykle na razie nie zdradzimy. Najważniejsze, że może je otrzymać każdy, kto weźmie udział w naszej zabawie i uśmiechnie się do niego szczęście. Każdy z Czytelników "Dziennika Zachodniego" może sobie wybrać Mikołaja, od którego chce otrzymać podarunek. Głosowanie trwa od 5 do 31 grudnia 2014roku. Na kupony lub SMS-y wraz z krótkim uzasadnieniem (jedno zdanie) czekamy do 30 grudnia 2014 roku. Wyniki zostaną opublikowane w "Dzienniku Zachodnim" 2 stycznia 2015 roku.

1. GŁOSUJ PRZEZ SMS
Wybierz swojego faworyta, a następnie wyślij SMS wraz z krótkim uzasadnieniem (jedno zdanie): DZM.nr kandydata (przykładowy SMS: DZM.32.Najlepszy Mikolaj na swiecie) na numer 72355, koszt jednego SMS-u to 2 zł netto (2,46 zł z VAT).

2. GŁOSUJ PRZEZ KUPON KONKURSOWY
Wytypuj swojego faworyta, a następnie zaznacz obok niego x Uzupełniony oryginalny kupon wyślij na adres: "Dziennik Zachodni" Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec.

Oto lista Mikołajów:


*Kto wygrał wybory w Twoim mieście? ZOBACZ WYNIKI WYBORÓW 2014
*Nowe władze woj. śląskiego: Koalicja PO, PSL, SLD. Marszałek Saługa. Zarząd wybrany
*Niesamowote zdjęcia nocne Katowic. Takich Katowic jeszcze nie widzieliście [ZOBACZ ZDJĘCIA]
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

Maria Zawała

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.