Wybierz Stok na szóstkę! Plebiscyt na najlepszy ośrodek narciarski [GŁOSUJ]

Czytaj dalej
Jacek Drost

Wybierz Stok na szóstkę! Plebiscyt na najlepszy ośrodek narciarski [GŁOSUJ]

Jacek Drost

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Narciarze i Snowboardziści - zapraszamy Was do udziału w naszym nowym plebiscycie „Stok na szóstkę”.

STOK NA SZÓSTKĘ TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ, ZGŁOSIĆ KANDYDATA, SPRAWDZIĆ AKTUALNE WYNIKI

Miłośnicy szusowania na nartach i desce snowboardowej - przyznacie, że w ostatnich latach nasz region stał się jednym z ważniejszych centrów narciarskich w całej Polsce. Nie brakuje miejsc, gdzie można fajnie poszaleć na nartach lub deskach, a w razie słabszych warunków narciarskich miło spędzić czas. Sprawiły to nie tylko poczynione ostatnich latach inwestycje narciarskie w Wiśle czy Istebnej, ale także prowadzone i planowane w Szczyrku czy Korbielowie oraz wielu innych zakątkach naszego województwa. Dlatego dzisiaj rozpoczynamy plebiscyt „Stok na szóstkę”, podczas którego będziemy chcieli wyłonić i wskazać najlepsze oraz najpopularniejsze ośrodki narciarskie na Śląsku.

Podczas naszej zabawy będziemy chcieli znaleźć odpowiedzi na m. in. takie pytania jak: które ośrodki mogą konkurować z zachodnimi kompleksami, czym się wyróżniają od innych, jakie mogą zaproponować narciarzom atrakcje w razie niepogody. Wierzymy, że ze wskazaniem takich stacji nie będzie problemu.

A teraz do rzeczy: plebiscyt „Stok na szóstkę” potrwa od 15 stycznia do 29 lutego godz. 11.59. Kandydatów do niego mogą zgłaszać redakcja „Dziennika Zachodniego”, Czytelnicy DZ oraz Internauci naszego portalu www.dziennikzachodni.pl. Zgłoszeń do plebiscytu można dokonywać na stronie www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/stoknaszostke (tam też znajduje się dokładny regulamin całego plebiscytu).

Warto dodać, że głosowanie będzie się odbywać za pomocą SMS-ów, naszej strony internetowej, a także Facebooka i tradycyjnych głosów. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 4 marca o godz. 12.00. na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl. I teraz najważniejsze - zwycięzcy otrzymają powierzchnię w codziennym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na prezentację swojego ośrodka.

Zapraszamy Was do zgłaszania kandydatów, a także głosowania. Miłej zabawy!

Zachęcamy również do czytania naszego codziennego serwisu specjalnego - Aktywne Beskidy na portalu www.dziennikzachodni.pl - poświęconego narciarstwu.


*Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
*Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

Jacek Drost

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.