Wybierzemy Menedżera Roku 2017. Chcemy docenić najlepszych

Czytaj dalej
Fot. fot. gtl
Arkadiusz Nauka

Wybierzemy Menedżera Roku 2017. Chcemy docenić najlepszych

Arkadiusz Nauka

Wspólnie z Czytelnikami „Dziennika Zachodniego” wybierzemy najlepszych menedżerów województwa śląskiego 2017 roku. Laureatów nagrodzimy 14 maja 2018 r. podczas jubileuszowej X edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Czekamy na kolejne zgłoszenia kandydatów do prestiżowego tytułu Menedżer Roku 2017. Chcemy wyróżnić najlepszych przedsiębiorców z naszego regionu, wizjonerów i inspirujących liderów, którzy często nie tylko osiągają sukcesy biznesowe, ale również są doceniani – co szczególnie ważne – przez swoich pracowników. Szukamy tych, którzy czynią z województwa śląskiego drugi najważniejszy biznesowo region w Polsce. Miejsce, gdzie warto inwestować, miejsce, gdzie działa pół miliona firm, z których większość dobrze sobie radzi. Menedżerowie to niezwykle barwna grupa, co wynika już nawet ze statystyk.
O tytuł „Menedżera Roku woj. śląskiego 2017” nominowani będą ubiegać się w dwóch kategoriach, które są uzależnione od liczby zatrudnionych osób w danym przedsiębiorstwie. Głosowanie w naszym plebiscycie rozpocznie się już dzisiaj i będzie trwać do 13 kwietnia.
– Chcemy zidentyfikować i wyróżnić tych, dzięki którym w dużej mierze nasz region ciągle się rozwija i ewoluuje, którzy nadają ton zmieniającej się wokół rzeczywistości – wyjaśnia marszałek województwa śląskiego, Wojciech Saługa. – Potencjał Śląska wydaje się ciągle niedoceniany. Zmiana tego nastawienia to proces ciągły. Innowacyjni, niebojący się wyzwań i odważnych rozwiązań menedżerowie są z pewnością jego jednym z ważniejszych elementów – dodaje marszałek.
Partnerami naszego plebiscytu są: firma doradcza PwC Polska oraz Bisnode Polska. Szczegóły oraz regulamin znajdą Państwo na stronie www.dziennikzachodni.pl/ menedzer2017.
trzy wyróżnienia od naszej specjalnej kapituły

Swój głos będzie miała także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera Województwa Śląskiego 2017 oraz przyzna trzy wyróżnienia:
za innowacyjne zarządzanie firmą, za aktywność na rynkach zagranicznych oraz za aktywność społeczną. W skład Kapituły Plebiscytu weszli: Jarosław Wieczorek, Wojciech Saługa, Kazimierz Karolczak, Artur Tomasik, Robert Tomanek, dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. Katarzyna Popiołek, Tadeusz Donocik, Wiktor Pawlik, Andrzej Żylak, Jan Klimek, Eugeniusz Budniok, Wojciech Kuśpik, Tomasz Reinfuss, Zenon Nowak oraz Marek Twaróg.
(NAU)

Arkadiusz Nauka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.