Arkadiusz Biernat

Wybory samorządowe 2018: Nowi kandydaci na prezydentów miast i nowe obietnice wyborcze

W Rybniku wyborcze karty odkrył Aleksander Larysz, kandydat na prezydenta z komitetu Rybnik Nasze Miasto. W Rybniku wyborcze karty odkrył Aleksander Larysz, kandydat na prezydenta z komitetu Rybnik Nasze Miasto.
Arkadiusz Biernat

Kampania wyborcza w pełni. W miastach pojawili się nowi kandydaci na prezydentów. W ubiegłym tygodniu minął termin ich rejestracji. Pojawiają się pierwsze obietnice. Niektóre, dość oryginalne.

W Rybniku do ofensywy przystąpili rywale Piotra Kuczery. -

Koszty życia w Rybniku są coraz wyższe. Rządzący tego nie dostrzegają. Miasto opuszcza biznes i mieszkańcy - przyznał w piątek Aleksander Larysz, kandydat na prezydenta Rybnika.

Podczas spotkania na którym zaprezentował pierwszą część programu zapowiedział m.in. obniżenie podatków za które odpowiada miasto. Chciałby, aby też powstała Metropolia ROW. Podobnie jak cztery lata temu, gdy ubiegał się o fotel prezydenta Rybnika nie zabrakło dość oryginalnych pomysłów. Mówił o wykorzystaniu pokładów wody pod Rybnikiem, a także o zastąpieniu parkomatów... bezrobotnymi, którzy na zasadzie np. dzierżawy prowadziliby działalność gospodarczą.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Biernat

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.