Wygraj mieszkanie w Katowicach. Wejdź i... po prostu zacznij mieszkać

Czytaj dalej
Ola Szatan

Wygraj mieszkanie w Katowicach. Wejdź i... po prostu zacznij mieszkać

Ola Szatan

Zwycięzca otrzyma wykończone, wyposażone i w pełni umeblowane mieszkanie o wartości 230 tysięcy złotych w centrum Katowic. Wykup prenumeratę cyfrową Dziennika Zachodniego na stronie slaskplus.pl/wez-udzial/ lub zaprenumeruj gazetę Dziennik Zachodni. Bezpłatny numer do prenumeraty to: 800 16 30 20.

Główną nagrodą w naszej nowej loterii, zatytułowanej „Mieszkanie za czytanie”, jest w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie, w którym zwycięzca znajdzie przedmioty codziennego użytku, a nawet sztućce, ręczniki czy dozowniki do mydła.

Ta gra jest naprawdę warta świeczki!
Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach, będącej własnością Śląskich Kamienic - partnera loterii i fundatora nagrody głównej.

Zobaczcie mieszkanie na interaktywnym filmie. Klikajcie w punkt umieszczone w filmie, aby dowiedzieć się więcej.

Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Składa się ono z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju pełniącego funkcję salonu z sypialnią oraz łazienki i przedpokoju. A jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych. Grę o najwyższą stawkę rozpoczniemy już 1 kwietnia.

KLIKNIJ: weź udział w loterii!

http://slaskiekamienice.pl/

Na podłogach panele
Z myślą o nowych lokatorach mieszkanie przeszło gruntowny remont. Ma odnowione ściany, wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne oraz grzewcze.

Na podłogach są panele, natomiast w łazience - płytki. W mieszkaniu wymieniono okna, a ponadto zostały wstawione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

W przedpokoju znajduje się lustro ścienne, wieszaki ścienne oraz szafka na buty.

Jest nawet łóżeczko dziecięce
Po prawej stronie od wejścia zlokalizowana jest łazienka, wyposażona w kabinę i baterię prysznicową, umywalkę i baterię umywalkową oraz toaletę. Nie zabrakło i pralki. W łazience mamy kolejne lustro ścienne. Są również potrzebne akcesoria łazienkowe (dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier, ręczniki).

Na wprost od wejścia znajduje się kuchnia połączona z jadalnią. Na jej wyposażenie składają się szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, okap oraz lodówka. Pomyślano również o stole i krzesłach. Od razu będzie można zabrać się za gotowanie, bo w kuchni czekać będą zestawy: garnków, obiadowy, sztućców i noży. A na dodatek sześć kubków, sześć szklanek, deska do krojenia oraz tekstylia stołowe.

Po lewej stronie od wejścia do mieszkania mamy największe pomieszczenie, czyli salon połączony z sypialnią. Miejsce idealne do odpoczynku, bowiem jednym z głównych jego elementów będzie rozkładana sofa. Obok niej stolik kawowy. Relaks zapewni też fotel, zaś o dobre oświetlenie przestrzeni zadba lampa stojąca. W tym pokoju umieszczony zostanie telewizor plazmowy, a pod nim znajdzie się regał. Nie może się też obyć bez szafy i... łóżeczka dziecięcego.

Brzmi dobrze? A wygląda jeszcze lepiej. „Mieszkanie za czytanie” jest naprawdę w zasięgu Waszej ręki. A prenumerując „Dziennik Zachodni”, zwiększają Państwo swoje szanse na zwycięstwo.

Mamy także nagrody dodatkowe
Główną nagrodą w loterii jest mieszkanie, ale co miesiąc losować będziemy nagrody dodatkowe. Łączna pula wszystkich nagród wynosi ponad 257 tysięcy złotych.

Wszystkie informacje na temat loterii „Mieszkanie za czytanie” znajdziecie w dzisiejszym wydaniu Śląska Plus. Startujemy!

KLIKNIJ: weź udział w loterii!

*Mieszkanie za czytanie. Weź udział w loterii
*Dlaczego warto mieszkać w Katowicach? Bo to fajne miasto
*Jak grać żeby wygrać. Zasady loterii mieszkaniowej Dziennika Zachodniego
*Loteria mieszkaniowa Dziennika Zachodniego. Najczęściej zadawane pytania
*Nagrody w loterii mieszkaniowej Dziennika Zachodniego
*Regulamin loterii Dziennika Zachodniego - Mieszkanie za czytanie
*Kamienice mają dusze

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.