Wygrałam 1000 złotych w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". Będę grała dalej

Czytaj dalej
Fot. Damian Wietlel
Ula Sobol

Wygrałam 1000 złotych w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". Będę grała dalej

Ula Sobol

Pierwsze losowanie odbyło się w czwartek, 31 stycznia. Rozdaliśmy łącznie 10 500 zł. Wśród laureatów znalazła się Renata Rupar z Dębiny. Nasza Czytelniczka wygrała 1000 zł, a dobrą wiadomość przekazała jej mama.

- Nie mogłam uwierzyć, że jestem na liście laureatów - mówi Renata Rupar. - Bardzo cieszę się z wygranej i zapewniam, że będę grała dalej. Mama kupuje Nowiny, a ja wypełniam kupony i kompletuję zestawy. Mam nadzieję, że szczęście jeszcze raz mi dopisze w tej edycji loterii.

Nasza Czytelniczka wygraną gotówkę pragnie przeznaczyć na bieżące wydatki.

Możesz się włączyć do gry

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” zyskują jeszcze więcej. Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a jej cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł.

Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, zaprenumeruj „Nowiny” w formie tradycyjnej w najbliższym urzędzie pocztowy do 20 lutego na kolejny miesiąc. Prenumeratorzy, oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów, otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora.

Każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii.

Nowiny w formie elektronicznej zaprenumeruj poprzez plus.nowiny24.pl. Przysługiwać Ci będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa również stanowi pojedynczy zestaw kuponów. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za abonament miesięczny (29 zł) przysługują Czytelnikowi 4 Karty Abonamentowe, za kwartalny (87 złotych) 12 Kart Abonamentowych. Z kolei za półroczny (148 zł) - 24 Karty Abonamentowe.

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.