Wykup abonament i już dziś dołącz do gry o mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Ula Sobol

Wykup abonament i już dziś dołącz do gry o mieszkanie

Ula Sobol

Jeżeli marzysz o wygraniu mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki to koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny. W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zebrać 10 kolejnych kuponów z Nowin lub kupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin. I może właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

Jak powinien wyglądać prawidłowy zestaw

Jeśli kupujesz gazetę w kiosku, aby wziąć udział w loterii, powinieneś wyciąć i zebrać minimum 10 kolejnych, z następującą po sobie numeracją kuponów.

Zestaw kuponów loteryjnych musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu np. kupon numer: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 1o oraz żaden numer nie może się powtarzać, zastępując numer brakujący. Jeśli brakuje jakiegoś kuponu może zastąpić go Kuponem Joker (drukowaliśmy go 9 czerwca). Ten kupon ratunkowy drukujemy raz w miesiącu - warto go zachować i w razie potrzeby zastąpić nim brakujący kupon kolejny w zestawie. Następny Kupon Joker wydrukujemy w lipcu.

Zestaw loteryjny może składać się również z Karty Prenumeratora (otrzymują ją prenumeratorzy Nowin).

Zanim włożysz kupony do koperty należy wypełnić czytelnie przynajmniej jeden z 10 kuponów lub Kartę Prenumeratora, podpisując wymagane regulaminem zgody (pierwsza, która mówi o zapoznaniu się z regulaminem loterii oraz druga o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby loterii).

Przygotowany komplet złożony z 10 kolejnych kuponów lub Kartę Prenumeratora należy włożyć do standardowej koperty, zbliżonej do formatu C6, w kolorze białym, koperta ma być zamknięta, z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”,

Koperty z zebranymi w wersji tradycyjnej kuponami należy przynosić do redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 (na parterze znajduje się urna na kupony) lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ul. Unii Lubelskiej 3, albo przesyłać na adres: Biuro Loterii Nowin, ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów - z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”

Możesz nie tracić czasu na zbieranie kuponów tylko już dziś włączyć się do gry!

W grze mogą wziąć udział również Czytelnicy, którzy czytają Nowiny w Internecie i zakupią abonament dostępu do treści elektronicznych za pośrednictwem serwisu KUP abonament - weź udział w grze o mieszkanie

Wykupiłem abonament i co dalej?

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Wszystkie dowody udziału w grze (Kupony, Karty Prenumeratora, Karty Abonamentowe) muszą być oryginalne, niedopuszczalne jest ich kserowanie, powielanie, skanowanie.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zwiększ swoje szanse w grze

Jeśli chcesz zwielokrotnić swoje szanse na wygraną poprzez zebranie i dostarczenie większej liczby zestawów kuponów loteryjnych możesz dostarczyć nieograniczoną liczbę zestawów i przysługujących prenumeratorom Kart Prenumeratora i Kart Abonamentowych.

Życzymy powodzenia.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.